Kampanya Bulucu

Teknosa Anneler Günü – Pişmanım Anne Yarışması

Teknosa’dan anneler gününe özel yeni bir kampanya geldi. Yarışma 5 Mayıs 12.00′ da başladıktan sonra 10 Mayıs 2018 saat 23.59’a kadar sürecektir. Twiter’den ve İnstagram’dan teknosa hesapları üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya katılım gösteren katılımcılar #PişmanımAnne hashtah’i ile beraber anneleriyle olan dialoglarını ve pişman oldukları konuları Twitter ve İnstagram’da paylaşarak yarışmaya katılım sağlayabilirler. Yarışmaya katılan katılımcılar arasından en iyi 3 kazanan juri üyeleri tarafından yaratıcılığa göre sıralanacaktır. Eğer ki aynı yorumun yazılması ya da yazışmanın paylaşılması durumunda konu hakkında ilk paylaşımı yapan katılımcı kampanyaya ilk yazışmayı gerçekleştiren üye hak kazanacaktır.

Yarışmanın Ödülleri

1.’ye Samsung Galaxy S9

2’ye Samsung Galaxy S7 Edge

3’ye ise Samsung Galaxy A8 Plus akıllı cep telefonu hediye edilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Teknosa’dan anneler gününe özel yeni bir kampanya geldi. Yarışma 5 Mayıs 12.00′ da başladıktan sonra 10 Mayıs 2018 saat 23.59’a kadar sürecektir. Twiter’den ve İnstagram’dan teknosa hesapları üzerinden yapılacaktır.

Kampanyaya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcılar, 5 Mayıs 2018 saat 12.00’de başlayarak – 10 Mayıs 2018 saat 23:59’a kadar Twitter’dan reply yaparak ya da @Teknosa hesabını mention’layarak, Instagram’dan ilgili posta yorum yaparak yarışmaya katılabilirler.
 • Kazananlar ise 11 Mayıs 2018 tarihinde Teknosanın resmi Sosyal medya hesapları üzerinden yarışma koşulları altında belirtilmiş kısımda açıklanacaktır.
 • Ödül kazanımı durumunda kazanan kullanıcı 11 Mayıs 2018 tarihinde Teknosa’nın gene aynı şekilde resmi sosyal medya hesapları üzerindeki özel iletişim kanalı ile iletilmesi zorunludur. Kazanan katılımcılar ödüllerini mağazaya bilgilerini iletecekleri Teknosa mağazalarından teslim alabilecekler.
 • Kampanyaya katılan katılımcıların Teknosa Twitter ve Instagram resmi hesaplarını takip etmeleri gerekmektedir. Hesapları takip etmeyen kullanıcılar yarışmada ödül hakkı kazansa dahi yarışma koşullarını yerine getirmediklerinden dolayı ödül kazanamayacaklardır.
 • Kampanyaya katılım sağlarken birden fazla tweet ve yorum atabilirsiniz. Bununla beraber bir kişi bir kez ödül kazanabilir. Katılımlar ücretsizdir ve konu hakkında herhangi bir belge ve ticari koşul bulunmamaktadır.
 • Kazanan kişi, Serap Balkan, Aslıhan Yılmaz ve Alican Aslan Teknosa jürisi tarafından belirlenecektir.
 • Yarışma kapsamında yapılan yorumlarda kesinlikle ahlak dışı bir söz ya da cümle bulunması halinde yarışmaya katılım hakkınızı kaybedeceksiniz.
 • Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi ve 4129Grey çalışanları ile 1. derece yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 • Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin kayıtları esas alınacaktır.
 • Bu kampanyanın Twitter ve Instagram sitesi ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Twitter ve Instagram sorumlu tutulamaz.
 • KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir. Yarışmaya katılan herkes katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Yarışma ödülü başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler değerlendirilmeyecektir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.