Teknosa Alışverişlerinizin Yüzde 5'i Kadar Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu

Teknosa Alışverişlerinizin Yüzde 5’i Kadar Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa Alışverişlerinizin Yüzde 5’i Kadar Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa, çok kısa süreli de olsa hediye çeki kampanyaları yapmaya devam ediyor. Bu kampanyalardan faydalanarak teknoloji aletlerinizi alırken aynı zamanda da kazançlı çıkabilirsiniz. Bu Teknosa kampanyaları ile şimdi alacağınız ürünlerin %5’i kadar hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile belirlenen kampanya tarihleri arasında alacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde yaptığınız alışverişin %5’i kadar hediye çeki kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan alacağınız her ürün ile, istediğiniz kadar yararlanabilme şansınız var.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. www.teknosa.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerin 1.000 TL ve üstü olması durumunda kampanya için yeterli olacaktır. Kampanya sadece internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Teknosa mağazalarından yapılan alışverişler bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında internet sitesinden herhangi bir ürün ya da kategori ile sepete tek seferde 1.000 TL ya da daha üzeri bir harcama ekleyip satın aldığınızda kampanyadan faydalanmış olursunuz.

Promosyon Kodunu Nasıl Kullanacağım?

Kazanmış olduğunuz hediye çekleri size mail ve SMS yolu ile iletilecektir. İletilen kodları 15 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Bu sürede kullanılmayan kodlar otomatik olarak geçersiz olacaktır. Hediye çekleri yine sadece www.teknosa.com adresinde geçerli olacaktır ve kullanılabilmesi için hediye çeki değerinin en az 10 katı alışveriş yapılması gerekir.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerli Olacak?

Bu kampanya da diğer Teknosa kampanyaları gibi oldukça kısa süreli. 3 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 5 Şubat 2016 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişini yapmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ