Teknosa Alışverişlerine 50 TL Maxipuan Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa Alışverişlerine 50 TL Maxipuan Hediye

Kredi kartlarına getirilen taksit sınırlamasından sonra kredi kartı firmaları yapmış oldukları kampanyaları puan ve diğer avantajlara kaydırmaya başladı. Şimdi Maximum kampanyaları ile Teknosa’dan yapacağınız alışverişlerde 50 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Teknosa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınız ile 500 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda 50 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Bu sayede alışveriş yaptıkça kazanmaya, kazandıkça alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm bireysel Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartları yararlanabilir. Şirket kredi kartları, kurumsal kartlar, Aidatsız kredi kartları, Bankamatik ve Vadematik kartlar vs. bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya kayıt yaptıktan sonra hem Teknosa mağazalarından hem de www.teknosa.com internet sitesinden Maximum kredi kartı ile yapacağınız 500 TL ve ya üzeri alışverişlerde 50 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyaya kayıt sadece SMS yolu ile olacaktır. Telefonunuzun mesaj bölümüne TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de yazarak, 4402’ye göndermek gerekiyor. Ziraat Maximum kredi kartları için mesajı 4757’e göndermek gerekmektedir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya da diğer Teknosa kampanyaları gibi oldukça kısa süreli olarak geçerli olacak. 27 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 1 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli alışverişi yapmalıdır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için alışverişin Maximum özellikli Pos cihazından ya da sanal postan yapılması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.