Kampanya Bulucu

Teknosa Alışverişlerinde 36 Aya Kadar Teknokredi

Teknosa ve İng Bank ortaklığı ile başlatılan bir kampanya size Teknosa mağazasında anında kredi imkanı tanıyor. Artık Teknosa mağazasının içerisinde krediye başvurup anında onay alabiliyorsunuz. Üstelik komisyonsuz ve masrafsız.

Başlatılan bu kampanya 750 TL’den 15.000 TL ye kadar yapılan alışverişler için kredi verilebilecek. Bu kampanya sadece iki Teknosa mağazasında geçerli olmayacak. Bunlar internet sitesi olan teknosa.com.tr ve İstanbul Ümraniye Meydan Teknosa mağazası. Kampanya bunlar dışında ki tüm mağazalarda geçerli olabilecek.

Peki, bu kampanyadan nasıl yararlanılabilecek? Öncelikle telefonlarınızın mesaj bölümüne TC kimlik numaranız ile, Teknosa mağazalarında size verilen nakit Kart numarasını aralarında boşluk bırakarak 2229’a mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Onay mesajı geldikten sonra, Teknosa Mağazası içerisinde bulunan İng Bank noktasına gidip krediyi onaylatıp sözleşmeyi imzalamanız gerekiyor. Artık krediniz hazır. Nakit kartınız ile teknosa alışverişinizi yapabilir, daha sonra ATM’lerden alışveriş yaptığınız tutarı geri çekebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz kredinin ödemelerini de internet bankacılığı, ATM ve ya şubelerden yapabilme şansınız bulunuyor.

Teknosa İng

Bu kampanya kapsamında verilen kredi için dosya masrafı ya da hayat sigortası gibi durumlar istenmiyor. Ekmiş olduğunuz krediyi Teknosa mağazalarında haftanın her günü saat sabah 10 ile akşam 10 arasında kullanabilirsiniz. 1 Aralık 2014 tarihine kadar sürecek olan Teknosa Teknokredi kampanyasında 750 TL’den 15.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi çekebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.