Kampanya Bulucu

Teknosa Alışverişleri İçin Yapı Krediden Yüzde 100 Onay Garantili Kredi

Kredi kartlarında yapılan yasal değişiklik nedeniyle 1 Şubat 2014 tarihinden beri teknoloji mağazalarında kredi kartı için taksitlendirilme ile ilgili büyük bir sorun yaşanıyor. İşte bu durumu çözebilmek için Teknosa ve Yapı Kredi ortaklaşa bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile alışveriş yaptıktan sonra hemen Alışveriş Kredisi çekip istediğiniz taksitte ödeyebiliyorsunuz. Üstelik alışveriş kredisine verilecek olan onay Yüzde 100.

Peki, bu işlem nasıl gerçekleşir? Oldukça basit. Teknosa mağazalarından 500 TL ile 25.000 TL arasında ki alışverişinizi yaptıktan sonra kredi kartınız ile tek çekim olarak ödüyorsunuz. Sonra hesap kesim tarihinizden önce en yakın Yapı Kredi şubesine giderek Yüzde 100 onay garantisi olan Alışveriş Kredinizi kullanıyorsunuz. İsteğinize göre 500 TL ve 2.500 TL arası alışverişleri 12 aya kadar taksitlendirebiliyorken, 2.500 TL ile 25.000 TL arası alışverişleri de 24 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Teknosa Yapı Kredi

Teknosa’ya Özel Yüzde 100 Onay Garantili Kredi Kampanyasının Detayları:

Alışveriş Kredisi Nedir?

1 Şubat 2014 itibari ile yürürlüğe giren taksit kısıtlamaları sebebi ile karşılanması güçleşen bireysel ihtiyaçlar için Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu %100 onaylı yeni bir kredi ürünüdür.

Nasıl Kullanılır?

Müşteriler, Yapı Kredi kredi kartları ile Yapı Kredi Üye İşyerleri’nden 500 TL – 25.000 TL tutar aralığında peşin (tek çekimli) alışveriş yaparlar. Hesap kesim tarihlerine kadar en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne giderek %100 onay garantisi ile Alışveriş Kredisi kullanırlar.
Alışveriş Kredisi ile 500 TL – 2.500 TL arası peşin işlemlerini 12 aya kadar, 2.500TL üzeri 25.000 TL’ye kadar olan işlemlerini ise 24 aya kadar kredilendirebilirler. Alışveriş Kredisi kullanımı için gelir belgesine gerek yoktur.
Yapı Kredi kredi kartı olan herkes bu krediden onay garantisi ile yararlanabilecektir.
Alışveriş Kredisi ile her sektörden (e-ticaret dahil) yapılacak peşin alışverişler kredilendirilebilecektir.

Alışveriş Kredisi’nin Maliyeti Nedir?

Alışveriş Kredisi uygun faiz oranlarıyla ve dosya masrafsız olarak sunulur.

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Toplam Masraf Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı Aylık Tahsilat Tutarı
2.000 TL 12 ay %1,27 0 TL %1,52 %18,29 184 TL
5.000 TL 24 ay %1,27 0 TL %1,52 %18,29 250 TL

Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ve taksit tutarlarına vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. faiz oranını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Alışveriş Kredisi ile ilgili Önemli Bilgiler

  • Sadece Yapı Kredi Üye İşyerleri’nde Yapı Kredi POS’ları üzerinden yapılan peşin işlemler, Alışveriş Kredisi ile kredilendirilebilmektedir.
  • Müşterilerin hesap kesim tarihlerinden önce şubeye gidip kredilerini kullanmaları gerekmektedir.
  • Müşterilerin kullandıkları tutar kadar ve vade süresince kredi kartı limitlerine bloke konulacaktır. Kredi ödemeleri yapıldıkça bloke tutarı kaldırılacak ve Hesap Özet’lerinde bilgi verilecektir.
  • Gün içinde yapılan işlemler dahil olmak üzere, Hesap Kesim Tarihi’ne kadar yapılan tüm peşin işlemler %100 onaylı kredilendirilir.
  • Kredilendirilen işlem için, üye işyerlerinde peşin işlem çalışma koşulları (puan dahil) geçerli olacaktır.
  • Alınan ürünün iade edilmesi durumunda, üye işyerinde standart kredi kartına iade akışı uygulanır. Müşterinin kullandığı krediyi erken kapamak istemesi durumunda, müşterinin Yapı Kredi şubesine başvurması gerekmektedir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.