Kampanya Bulucu

Technogel Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Techongel ürünü ilk olarak 1990 yıllarında başlamış olup yatalak hastalarda meydana gelen yatak yaralarını yaraları ortaya çıkmadan önce engellemek için özel olarak tasarlanmış jel bir dolguya sahip olan döşeklerdir. 1997 yılından itibaren spor ayakkabılar ve ofis mobilyaları gibi endüstriyel ürünlerde de kullanılmaya başlanan Technogel, özellikleri arttırıldıktan sonra hem işlevleri hem de faydaları ile birlikte sanat, tasarım ve mimari dünyasında da oldukça fazla bilinen bir malzemeye dönüştü. Ardından Yatsan aracılığı ile ezber bozacak türden bir uyku ürünü haline gelen Technogel dolgulu özel yastıklar ile uyku sorunlarınızın ortadan kalkması oldukça muhtemel. Oldukça rahatlatıcı bir özelliğe sahip olan Technogel yastıklarını Yatsan tarafından sunulan kampanya sayesinde yüzde otuz indirimler ile oldukça makul fiyatlara elde etmeniz mümkündür.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanılabilir?

Yatsan tarafından sunulan Technogel yastıkları kampanyasında yararlanmak isteyen kişiler Yatsan’ın internet sitesine girebilir ve Technogel yastıklarını yüzde otuz indirim sayesinde oldukça uygun bir fiyata satın alabilirler.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Yatsan tarafından sunulan bu kampanya ile ilgili herhangi bir zaman sınırı bulunmamaktadır. Bu sebeple de Yatsan internet sitesine giren herkes Technogel bölümüne girerek yüzde otuz indirimli bu rahatlatıcı uyku yastıklarını alabilir.

Bu Kampanya Hangi Yastıklar İçin Geçerlidir?

Yatsanın yüzde otuz indirimle sunduğu özel uyku yastıkları Yatsan tarafından sunulan tüm Technogel ürünlerinde geçerlidir. Bu ürünler, Technogel contour yastık, Technogel deluxe 11 Yastık, Technogel Deluxe 17 Thick Yastık, Technogel Deluxe Otel Yastığı, Technogel Deluxe 14 Thick Yastık ve Technogel Anatomic Yastıklar şeklindedir.

Kampanya Ne kadar İndirim Sunmaktadır?

Technogel uyku yastıklarında internet üzerinden yapılan alışverişlerde yüzde 30 oranında indirim bulunmaktadır. Her bir Technogel yastığı toplamda 590 TL olmasına rağmen Technogel Kampanyası ile birlikte 420 TL’ye düşmüştür. Bu kampanyadan yararlanmak için internet üzerinden alışveriş yapmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayınız!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.