Kampanya Bulucu

TEB’ten Petrol Ofisi’ne Özel 25 TL İndirim

TEB, araç kullanıcıları için oldukça avantajlı bir kampanya başlattı. Bu TEB kampanyaları ile şimdi Petrol Ofisi’nden 4 defa tek seferde 100 TL veya daha üzeri yakıt alımı yapmış olduğunuzda 25 TL indirim kazanabiliyorsunuz. Sürekli yakıt aldığınızı ve herhangi bir indirimden yararlanmadığınızı düşünecek olursak Petrol Ofisi kampanyalarının sağladığı avantaj, oldukça cazip olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

TEB Bonus kredi kartınız ile, kampanyaya kayıt olduktan sonra Petrol Ofisi istasyonlarında 4 defa tek seferde en az 100 TL’lik harcama yapmış olduğunuzda 25 TL Bonus veya indirim kazanıyorsunuz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ilk harcamayı yapmadan önce kayıt mesajı göndermek gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonundan mesaj göndermek gerekir. Telefonun mesaj bölümüne POAS yazarak 4616’ya gönderdiğinizde kayıt talebiniz alınır. Size gelen onay mesajı ile birlikte ilk harcamayı yapmaya başlayabilirsiniz. Onay mesajından önce yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

1 Mayıs 2015 tarihinde başlayan bu Bonus kampanyaları, 17 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Sadece bu tarihler arasında yapılan alışverişler kampanya açısından değerlendirilecektir.

Kampanyada Dikkat Etmem Gereken Bir Şey Var Mı?

Harcamalardan önce kampanyaya kayıt olduktan sonra, Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından Bonus özellikli POS cihazı kullanarak alışveriş yapmanız gerekecektir. Kampanya için yapılan harcamaların tek seferde ve farklı günlerde yapılması gerekmektedir. Aynı gün, birden fazla harcama yapıldığında sadece ilk 100 TL ya da üzeri alışveriş değerlendirilir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazlı bu kampanya da her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve bu kredi kartı kampanyası ile en fazla 25 TL indirim ya da Bonus kazanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.