Kampanya Bulucu

TEB’ten MTV Ödemelerine 3 Taksit Fırsatı

Motorlu Taşıtlar Vergisinin ödeme zamanın gelmesinden kaynaklı olarak bankaların yapmış olduğu MTV kampanyalarına bir yenisi de TEB’ten eklendi. Şimdi TEB kampanyaları ile hiç zorlanmadan Motorlu Taşıtlar Verginizi ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile TEB Worldcard ya da TEB Bonus kredi kartınız ile MTV ödemelerinizi 3 taksit ile ödeyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ödemeyi www.gib.gov.tr internet sitesinden ya da CEPTETEB internet şubesinden yapmanız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece TEB bankasına ait olan Worldcard ve Bonus kredi kartlarında geçerli olacaktır. Diğer bankalara ait olan kredi kartları kampanya kapsamının dışındadır. Kampanya hem bireysel, hem de ticari kredi kartlarında geçerli olacaktır. Fakat iki kredi kartı türü için de kampanyaya katılım farkı bulunur.

Bireysel Kredi Kartları Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bireysel kredi kartları ve ticari kredi kartları kampanyadan aynı şartlarda yararlanırlar. Fakat kampanyaya kayıt farklı şekildedir. Bireysel kredi kartları için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne MTV yazıp 4616’ya göndermeniz yeterlidir. Onay mesajından sonra kampanya tarihleri arasında ödeme yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Ticari Kredi Kartları Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanır?

Ticari kredi kartları için de kampanyaya katılım şartı bulunur. Bu kredi kartları ödeme yapmadan önce banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından kayıt mesajı göndermelidir. Telefonunuzun mesaj bölümüne VERGİ yazıp, 4616’ya göndermeniz yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra ödemeyi yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödemeyi yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamına alınmayacak ve sonrada taksit uygulaması olmayacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.