Kampanya Bulucu

TEB’ten Beko Alışverişlerinde Hediye Ütü!

Türkiye ekonomi bankasından muhteşem bir hediye kampanyası daha! Türkiye ekonomi bankasının son zamanlarda geliştirdiği kampanya sayesinde, ekim ayı içerisinde Beko mağazalarından alışveriş yapan kullanıcılar hediye ütü kazanıyorlar. Üstelik bu hediyeye sahip olmak için tek yapmaları gereken şey Beko’dan alışveriş yapmak! Bu da kampanyanın en keyifli yanlarından bir tanesi. Eğer bugünlerde Beko’dan almayı düşündüğünüz bir şeyler varsa bu kampanya tam size göre. Bu yazımızda da Türkiye ekonomi bankası ile Beko’nun işbirliği sonucunda ortaya çıkan hediye ütü kampanyasına dair ayrıntılara yer verdik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 01.10.2017 tarihi ile 31.10.2017 tarihleri arasında geçerli olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan bonus üyesi Beko mağazalarından yapacağınız 2000 TL ve üzeri alışverişinizde hediye ütü kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında hediye olarak kazanacağınız ütünün kodu BKK 2356’dır ve ütünün tavsiye edilen fiyatı KDV dahil 169 TL’dir.

Yaptığınız harcamanın peşin veya taksitli olması kampanyaya katılımı etkilemez bu noktada önemli olan tek şey harcamanın tek seferde yapılmasıdır. Farklı farklı alışverişlerinizi birleştirerek kampanyaya katılamazsınız.

Bu kampanya müşteri bazında geçerli olan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir ve bir tane hediye kazanabilir.

Eğer yaptığınız alışverişi iptal veya geri iade ederseniz verilen hediye de geri alınır.

Hizmeti Beko mağazası sağlayacaktır. Hizmetin sağlanması sırasında herhangi bir problem çıkarsa sorumluluk Beko’ya aittir.

Bu kampanyaya internet sitesi üzerinden yapılan alışverişler dahil değildir.

Yaptığınız işlemlerin geçerli olabilmesi için alışverişin bonus pos cihazlarından yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde kampanyaya katılmaya hak kazanamazsınız.

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için bonus kart, money kart, flexi kart, bonus flexi kart, bonusgenç, american express, miles&smiles kredi kartlarından birine sahip olmanız gerekmektedir.

Ödül kullanımları kampanya kapsamında değildir.

Bu kampanya koşulları Türkiye ekonomi bankası tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için neredeyse yapmanız gereken hiçbir şey yok. Kampanyaya katılmak için bir kayıt olma sürecine girmeniz gerekmiyor. Yalnızca Beko mağazalarından alışveriş yapmanız kampanyaya dahil edilmeniz için yeterli. Alışverişinizi yaptıktan sonra slipte bir “BEKO ÜTÜ KAZANDINIZ! MAĞAZADAN ALABİLİRSİNİZ” yazısı yer alacak. Kazandığınız hediyeyi bu sliple birlikte alabilirsiniz. Eğer daha önce hediye kazandıysanız, alışveriş yaptığınız mağaza kampanya anlaşmasına dahil değilse ve alışverişinizi kampanya kapsamında geçerli olan kartların dışında bir kart ile yaptıysanız, kampanya koşullarını sağlamadığınız için slipte bu yazı yer almaz. Slip olmadan kampanyaya katılmanız mümkün değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.