TEB'ten Alışverişlerinize Taksitlendirme ve Erteleme Kampanyası | Kampanya Bulucu

TEB’ten Alışverişlerinize Taksitlendirme ve Erteleme Kampanyası

TEB’ten Alışverişlerinize Taksitlendirme ve Erteleme Kampanyası

Kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişleri sadece alışveriş sırasında taksitlendirebilme şansınız olur. Fakat şimdi TEB kampanyaları ile alışverişinizi yaptıktan sonra da harcamalarınız taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen tarihler arasında TEB kredi kartınızı kullanarak yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişleri daha sonra İnternet Şubesi’ne girerek 3, 6 ya da 9 şeklinde taksitlendirebilir veya ödemelerinizi 30 gün kadar erteleyebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için alışverişi tek seferde yapmanız gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya TEB kredi kartları kullanan müşteriler için geçerli olacak. Kampanya sadece bireysel kredi kartları için geçerlidir. Ticari kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz ayrıca kampanya sadece tek seferde ve peşin olara yapılacak en az 100 TL’lik alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için alışverişleri yaptıktan sonra hesap kesim tarihi gelmeden internet şubesi ya da 0850 200 0 666 numaralı telefon bankacılığından işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. İnternet şubesi için “Kredi Kartları” menüsü içerisinde bulunan “Taksitlendir/Ötele” seçeneği ile yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. İsteyen herkes, bu kampanyadan istediği zaman yararlanabilir. Fakat TEB önceden haber vermeksizin bu kampanyanın şartlarını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. Bununla ilgili doğacak sıkıntılardan da TEB sorumlu değildir.

Kampanyadan Yararlanmak ücretli Mi?

Bu kampanyadan yararlanan müşteriler aldıkları hizmete göre faiz ödemesi yapacaktır. Örneğin 3, 6 ve 9 taksite böldüğünüz ödemeler için %1,49 oranında faiz işletilecektir. Erteleme işlemi için ise 30, 60 ve 90 günlük ertelemelerde de %2,02 oranında faiz uygulanacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ