Kampanya Bulucu

TEB’e Otomatik Ödeme Talimatı Verenler Samsung Tablet Kazanma Şansı Yakalıyor

Bankaların yapmış olduğu otomatik ödeme talimatı kampanyalarına bir yenisi de TEB’ten geldi. Şimdi TEB kampanyaları ile vadesiz mevduat hesabından otomatik fatura ödeme talimatı veren müşteriler Samsung T113N Galaxy Tab 3 kazanma şansı yakalıyor.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında TEB ya da CEPTETEB Vadesiz hesabınızdan vereceğiniz her otomatik ödeme talimatı için bir adet çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Daha sonra yapılacak olan çekiliş ile 200 kişi Samsung T113N Galaxy Tab 3 kazanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyaya TEB ya da CEPTETEB’te vadesiz mevduat hesabı olan herkes katılabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için yeni otomatik ödeme talimatları verilmesi gerekir. Mevcut talimatları iptal ederek yeniden verilmesi kampanya kapsamına alınmaz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

6 Temmuz tarihinde başlayan bu çekiliş kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında vereceğiniz her otomatik ödeme talimatı için bir adet çekiliş kazanırsınız. Kampanyaya katılarak çekiliş hakkı kazanan müşterilerin çekilişi 9 Eylül 2015 tarihinde yapılacaktır. Çekilişin sonuçları ise 14 Eylül 2015 tarihli Güneş gazetesinden ilan edilecektir.

Kampanya Kaç Çekiliş Hakkı ile Sınırlı?

Kampanya için herhangi bir sınırlama yapılmamıştır. Vereceğiniz otomatik ödeme talimatı sayısı kadar çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Su, doğalgaz, elektrik, sabit ve GSM operatörlerinin faturaları, Digiturk, D-Smart ve Turksat TV faturalarının tamamı kampanya kapsamına alınacaktır.

Otomatik Ödeme Talimatını Nereden Verebilirim?

İnternet şubesinin, ödemeler menüsünden, telefon bankacılığı olan 0850 200 0 666 telefon numarasından, Tem şubelerinden ve ATM’lerden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu kanallardan verilecek olan talimatların hepsi kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Talimat öncesinde herhangi bir kampanya kaydı yapmaya veya SMS göndermeye gerek yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.