Kampanya Bulucu

TEB’den Sinema ve Tiyatroya Yüzde 50 İndirim Kampanyası

TEB Bonus kredi kartı ve TEB banka kartları şimdi birçok kişinin hayalini süslediği bir banka kart özelliğine sahip. Şimdi TEB kampanyaları ile alacağınız Sinema ve Tiyatro biletlerini indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ya da banka kartı kampanyası ile kampanya süre sınırlaması olmadan hafta içi 100 TL ya da daha üzerinde bir harcama yapmış olduğunuz zaman, o hafta sonu alacağınız sinema ya da tiyatro biletlerinde %50 indirim kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan hem TEB Bonus kredi kartına sahip olan müşteriler, hem de TEB banka kartına sahip müşteriler yararlanabilir. Bu iki kartı da bulundurmayan kişiler kampanya kapsamında değildir. TEb müşterisi olmayan müşteriler bu kampanyadan da yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kampanya işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Direk olarak hafta içi yaptığınız alışverişlerde eğer kampanyaya kayıtlı iseniz, yapacağınız 100 TL harcamada hafta sonu için sinema ya da tiyatro biletleri için %50 indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Şimdilik kampanyadan yararlanmak isteyen herkes bu kampanyadan istediği zaman yararlanabilir. Hem kredi kartında, hem de banka kartında kampanya için herhangi bir sakınca yoktur.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmanız için herhangi bir kampanyaya kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında hafta içi, 100TL ya da daha fazla satış yapan müşteriler otomatik kampanyadan faydalanabilir. Kampanya kapsamında yapılacak olan indirim %50 oranındadır ve bir kişi bu kampanya ile en fazla 50 TL kazanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.