TEB'den Sinema ve Tiyatrolarda Yüzde 50 İndirim Kampanyası | Kampanya Bulucu

TEB’den Sinema ve Tiyatrolarda Yüzde 50 İndirim Kampanyası

TEB’den Sinema ve Tiyatrolarda Yüzde 50 İndirim Kampanyası

TEB, müşterilerinin sosyal yaşantısını da etkileyecek bir kampanya başlattı. Şimdi TEB kampanyaları ile hafta sonları gideceğiniz sinema ve tiyatro biletlerini %50 indirimli olarak alabilecek. Bunun için sadece hafta içi alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Bonus kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında TEB Bonus kredi kartınız ile ya da TEB kartınız ile hafta içi toplamda 100 TL ya da daha fazla harcadığınızda hafta sonu alacağınız sinema ve tiyatro biletlerinde %50 indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası bireysel TEB Bonus kredi kartı sahipleri ve TEB hesap kartları ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Diğer Bonus kredi kartları ve ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca puan ile yapılan harcamalar ve nakit çekimler kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya süresince kartınızdan hafta içi toplamda 100 TL’lik bir harcama yapmış olduğunuzda %50 oranında ki indirimi kazanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 2012 yılından bu yana devam eden bir uygulama olarak işlem görüyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler istedikleri zaman hafta içi 100 TL ya da daha üzeri bir harcama yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Harcama toplamı 100 TL’nin altında olan haftalarda indirim olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya sadece hafta içi Cuma saat 24:00’a kadar yapılan alışverişlerin tümünde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında alışveriş yapacağınız işyerleri Bonus üyesi olmak zorunda değildir. Tüm sektör ve iş yerleri kampanya kapsamında değerlendirilir. Kampanya ile 1 ay içerisinde en fazla 50 TL indirim kazanabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ