TEB'den Hopi'ye Özel 25 Paracık | Kampanya Bulucu

TEB’den Hopi’ye Özel 25 Paracık

TEB’den Hopi’ye Özel 25 Paracık

Alışverişin kazançlı adreslerinden biri olan Hopi, her geçen gün üye iş yeri ağını genişletirken müşterilerine de birçok avantaj sunuyor. Şimdi TEB kampanyaları ile TEB kredi kartlarını kullanarak Hopi üyesi işyerlerinden alışveriş yaparsanız 25 Paracık kazanabilme şansını oluyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Hopi kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında TEB bireysel banka kartlarını ya da kredi kartlarını kullanarak Hopi üyesi iş yerlerinden en az 200 TL’lik alışveriş yapmanız durumunda 25 TL değerinde olan 25 Paracık kazanabilme şansınız olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya TEB’e ait olan bütün bireysel banka kartlarında ve kredi kartlarında geçerli olacaktır. Bireysel olmayan kartlar kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca puan ile yapılan harcamalar da kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra Hopi üyesi olan herhangi bir iş yerinden tek seferde 200 TL’lik alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Kampanya için herhangi bir sektör ya da ürün kısıtlaması yoktur.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne HOPI yazıp 4616’ya göndererek kayıt olabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında ki alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

14 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 17 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da kampanya kapsamında ki alışverişlerini yapmalıdır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya müşteri bazında kurgulandığı için birden fazla kart ya da hesabınız olsa dahi kampanyadan sadece bir defa yararlanabilirsiniz. Kampanya ile bir kişinin kazanacağı en fazla miktar 25 paracık olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ