Kampanya Bulucu

TEB Visa Banka Kartı ile Yapılan Market Alışverişlerine 20 TL İndirim

TEB kampanyalarını sadece kredi kartına ya da kredilere yönelik sanıyorsanız, bu önyargınızı kıracak bir kampanya ile karşı karşıyasınız. Visa kampanyaları ile ortak yürütülen bu banka kartı kampanyalarında market alışverişlerinizde kullanacağınız 20 TL indirim kazanabileceksiniz.

Kampanya kurgusuna göre 30 Nisan 2015 tarihine kadar 3 kere 30 TL ve daha üzeri market alışverişi yapmış olduğunuzda 20 TL indirim kazanacaksınız. Kazanmış olduğunuz indirim ise sadece CarrefourSA’larda geçerli olacak. Yapılacak olan 3 alışveriş 30 TL ya da daha üstünde ve farklı günlerde aynı kart ile yapılmış olmalı. Bu kampanyada her kişi bir ay içerisinde sadece bir defa ödül kazanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, ilk harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kayıt için telefonlarınızın mesaj bölümüne HEDIYE yazarak 4616’ya mesaj göndermeniz gerekiyor. Ticari banka kartları, kredi kartları ya da ön ödemeli kartlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Teb BankaKartı Kampanyası

TEB Banka kartı kampanyasının detayları şu şekildedir:

• 1 Şubat – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında Visa Electron veya Visa Debit logolu Visa Banka Kartları ile her ay 3 defa tek seferde 30TL ve üzeri market alışverişi yapanlar 3 alışverişi tamamladıkları aylarda 20 TL CarrefourSA indirimi kazanabilecektir.
• Alışverişlerin aynı banka kartıyla farklı günlerde yapılması gerekmektedir.
• Bir bankadan sahip olunan Visa Banka Kartı her ay bir defa ödüle hak kazanabilir.
• Kredi kartları, ticari banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
• Kampanyadan faydalanmak için, içinde bulunulan ayda katılım SMS’i gönderilmesi zorunludur.
• 15 Mart, 15 Nisan, 15 Mayıs 2015 tarihlerine kadar bankalar bir önceki ilgili ay ödüle hak kazananların bankalarında kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS göndereceklerdir.
• Kazananlar cep telefonlarına gelen indirim kodlarını o ayın son günü saat 23.59’a kadar tüm CarrefourSA’larda 20 TL indirim olarak kullanabilirler.
• 20TL indirim tüm CarrefourSA’larda geçerlidir, carrefoursa.com’da geçerli değildir. İndirimden faydalanmak için kullanım anında minimum 20 TL alışveriş yapılması gerekir, kısmi kullanım yapılamaz, paraya çevrilemez.
• Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) tarafından düzenlenmektedir.
• Ayrıca 20 TL üzerindeki ödemenin de Visa Banka Kartı’yla yapılması gerekir. 20 TL indirim; alkollü içkiler, tütün mamulleri, altın ve 0 KDV’li ürünlerde ve GSM TL yüklemelerinde kullanılamaz.
• Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Alışverişlerde ya da hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir.
• Kampanyayı düzenleyen kuruluş Visa, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.