Kampanya Bulucu

TEB ve CEPTETEB Kredi Kartlarından Cinemapink Kampanyası

Eğer sinemaya gitmeyi seven biri iseniz, artık TEB ve CEPTETEB kredi kartını kullanarak çok daha uygun fiyat ile gidebilirsiniz. Çünkü şimdi TEB kampanyaları ile Cinemapink’te tüm biletleriniz öğrenci bileti tutarında olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TEB ve CEPTETEB kampanyaları ile belirlenen tarihe kadar Cinemapink sinema salonları için gişelerden alacağınız biletleri eğer TEB ya da CEPTETEB kredi kartları ile öderseniz öğrenci bileti fiyatından sinema bileti alabilirsiniz. Üstelik kampanya tüm seans, gün ve salonda geçerlidir.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu Cinemapink kampanyaları sadece TEB veya CEPTETEB kredi kartlarını kullanarak alacağınız Cinemapink biletlerinde geçerli olacaktır. Banka kartları ile yapılan bilet alımları kampanya kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarında değil, aynı zamanda Kurumsal, ticari kartlarda kampanya geçerli değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza, SMS göndermenize ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında kampanya kapsamında ki kredi kartlarını kullanarak Cinemapink gişelerinden herhangi bir sinema bileti almanız, kampanyadan yararlanabilmek için yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya 1 Ekim 2016 tarihine kadar sürecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar istedikleri kadar kampanyadan yararlanabilirler. Bu tarihten sonra yapılacak olan bilet alımlarında kampanya geçerli olmayacağı için herhangi bir indirim yapılmayacaktır.

Kampanya Hangi Biletlerde Geçerlidir?

Bu kampanya Cinemapink sinema salonlarının gişelerinden alınacak tüm sinema biletlerinde geçerlidir. Kampanya sadece tam tarifeli biletlerde geçerli olacaktır. Zaten öğrenci olarak aldığınız sinema biletlerinde ekstra bir indirim yapılmayacaktır. Sinema biletlerinin fiyatları her sinema salonu için farklı fiyatta olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.