Kampanya Bulucu

TEB ile Anadolujet Biletleri Sadece 100 TL

TEB, internet bankacılığı olarak başlatmış olduğu CEPTETEB güvencesi ile birçok kampanya düzenlemeye devam ediyor. Şimdi TEB kampanyaları ile belirlenen tarihlerde internet şubense giren müşteriler Anadolujet’ten Ordu ve Giresun uçak biletlerini 100 TL’ye alabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Anadolujet kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında CEPTETEB müşterileri CEPTETEB internet şubesine giriş yapmış olduğunda oradan alacağı kampanya kodu ile www.anadolujet.com internet sitesinden İstanbul ve Ankara’dan Ordu ve Giresun yönlerine hem geliş hem de gidiş biletlerinden 100 TL’ye yararlanabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu CEPTETEB kampanyalarından isteyen tüm CEPTETEB müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için internet bankacılığına giriş yapabilmeniz yeterlidir. Eğer giriş yapamıyorsanız, banka şubelerine başvuru yaparak ya da çağrı merkezini arayarak aktif hale getirebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Almış olduğunuz kampanya kodu ile www.anadolujet.com internet sitesine girip İstanbul ya da Ankara’dan Ordu veya Giresun yönüne gidiş-dönüş için alacağınız bileti seçmelisiniz. Daha sonra ödeme adımına ilerlemiş olduğunuzda ilgili alana kampanya kodunu yazmış olduğunuzda kampanya ücrete yansıyacaktır.

Kampanya Kodunu Nasıl Alacağım?

CEPTETEB internet şubesine bilgilerinizi yazarak giriş yapmış olduğunuzda kampanyalar bölümünde aktif olan tüm kampanyaları görebilirsiniz. Bu kampanyayı tıklayıp, “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kampanya kodunu alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mart tarihinde başlayan kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodunu almalı ve kullanmalıdır. Bu tarihten sonra kampanya geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.