Kampanya Bulucu

TEB Bonus’tan Yılbaşı Kampanyası: 45 TL Bonus

Kredi kartlarına dair yılbaşı kampanyalarına bir yenisi de TEB Bonus kredi kartından geldi. Şimdi TEB Bonus kredi kartlarınızla yapacağınız yılbaşı harcamalarından toplamda 45 TL’ye kadar Bonus kazanabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TEB kampanyaları ile TEB Bonus kredi kartınızı kullanarak belirli sektörlerde yapacağınız ilk dört 100 TL ve üzeri harcamalardan 5’er TL Bonus olmak üzere toplamda 20 TL Bonus kazanabilirsiniz. Beşinci 100 TL ya da daha üzeri alışverişte de 25 Tl olmak üzere toplamda 45 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece TEB bonus kredi kartlarından ya da TEB’e ait bireysel diğer kredi kartlarından yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarından yapılan harcamalarda geçerlidir. Ticari kredi kartları kampanya kapsamında değildir. Ayrıca Cepteteb kredi kartları da bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerinizden önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra Bonus banka sisteminde market, elektronik, kozmetik, akaryakıt ve giyim sektörlerine kayıtlı olan iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız 100 Tl ve daha üzeri alışverişlerde kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu Bonus kampanyalarına kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonlarınızdan kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne YILBASI yazıp 4616’ya göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında ki alışverişlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne zamana kadar Sürecek?

Bu kredi kartı kampanyası için belirlenmiş olan son katılım tarihi31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar önce kampanyaya kayıt olup, daha sonra da kampanya kapsamında ki alışverişlerini yaparak kampanyadan yararlanabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.