Kampanya Bulucu

TEB Bonus’tan İDO’ya Özel Ücretsiz Seyahat Kampanyası

Kredi kartlarına temassız işlem yapabilme özelliği geldiğinden beri, kredi kartı kullanımının alanları da oldukça genişledi. Şimdi hemen her şehirde bu kredi kartları ile şehir içi toplu ulaşımlarda bilet yerine kullanabilme şansınız var. Bu TEB Bonus kampanyaları şimdi de bu şansı İDO’da sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TEB kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında TEB Bonus kredi kartınız ile İDO’dan yapacağınız her sefer, size özel 7 TL olacaktır. Üstelik her beşinci geçiş de tamamen ücretsiz olarak size hediye edilecek. Bu şekilde her ay 50 TL’ye kadar, dış hatlarda ise 100 TL’ye kadar indirimden faydalanmış olabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu İDO kampanyaları sadece bireysel TEB Bonus kredi kartı sahipleri için geçerli olacaktır. Kampanya hem asıl, hem de ek kartlar için geçerli olacaktır. Kampanya asıl ve ek kartların toplamı üzerinden hesaplanır. Business kartlar bu kampanyadan faydalanamazlar. Ayrıca dış hatlar için kampanya sadece ido.com.tr adresinden alınan biletlerde geçerlidir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanya tarihleri arasında www.ido.com.tr adresinden İDO dış hatlar biletinizi alarak, iç hatlardan ise temassız özelliğini kullanarak kampanyadan faydalanabilirsiz. Kampanya için herhangi bir kayıt zorunluluğu, ya da SMS gönderimine gerek yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016tarihine kadar geçerli devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya başvurmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli değildir.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Kampanya sadece temassız özelliğine sahip olan kredi kartlarında geçerli olacaktır. Diğer kredi kartları bu kampanyanın dışındadır. Ayrıca bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. İndirimler her ayın 6’sında ekstrenize yansıyacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.