Kampanya Bulucu

TEB Bonus’tan Doğalgaz Faturalarınıza 3 Taksit Fırsatı

Soğuk kış günlerinin kendini hissettirmeye başlaması ile doğalgaz faturaları tüm toplumu kara kara düşündürmeye başladı. Fakat TEB Bonus müşteriler bu kış doğalgaz faturalarını zorlanmadan ödeyebilecek gibi görünüyor. Çünkü TEB Bonus kampanyaları faturalara taksit fırsatı sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TEB kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında doğalgaz faturalarınızı TEB Bonus kredi kartınızı kullanarak 3 taksit ile ödeyebilirsiniz. Bu kampanya ile bu kışı doğalgaz ödeme derdini düşünmeden geçirebilirsiniz. Üstelik taksit için herhangi bir vade farkı ya da ödeme alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece TEB Bonus kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Diğer Bonus ailesi kredi kartlar ya da diğer TEB kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sadece bireysel kredi kartları için geçerli olacaktır. Ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ödeme yapmadan önce kampanyaya kayıt SMS’i göndermeniz gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arsında herhangi bir İGDAŞ veznesinde ya da İGDAŞ resmi internet sitesinden TEB Bonus ile yapacağınız ödemelerde fatura vadesiz 3 taksite bölünecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?                 

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonundan kayıt mesajı gönderilmesi gerekir. Telefonun mesaj bölümüne GAZ yazıp 4616’ya gönderilmesi gerekir. Gelen onay mesajından sonra fatura ödemeleri yapılabilir. Mesaj göndermeden önce yapılan fatura ödemeleri kampanya kapsamına alınmayacağı için herhangi bir taksit yapılmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Kasım 2015 tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra İGDAŞ veznelerinden ya da internet sitesinden ödeme yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.