TEB Bonus Kartınıza BKM Express ile 10 TL Bonus | Kampanya Bulucu

TEB Bonus Kartınıza BKM Express ile 10 TL Bonus

TEB Bonus Kartınıza BKM Express ile 10 TL Bonus

Kredi kartı kullanmanın en güvenilir ve pratik yollarından biri olan BKM Express sayesinde kazanacağınız 10 TL ile daha fazla alışveriş yapma şansını yakalayabilirsiniz. Artık tek yapmanız gereken TEB Bonus Kartınızı BKM Express’e tanımlayarak yapacağınız ilk işlemde 10 TL’lik bonusunuzu alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Avantajı Nedir?


TEB Bonus kartınızı internet alışverişlerinizde kullanırken en güvenilir ve pratik yollarından biri olan BKM Express tanımlayarak yapacağınız ilk alışverişinizde 10 TL’lık bonus puanız hesabınıza yüklenecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Bonus kampanyalarından sadece bireysel TEB Bonus kartı olan müşteriler faydalanabilir. TEB Bonus kartlarınızın ek kartları bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Ama TEB Bonus kartına sahip olan bütün bireysel kullanıcılar bu kampanyadan faydalanabilirler. Ayrıca ticari kredi kartları da bu kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

BKM Express Kampanyalarına katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kredi kartınızı BKM Express sistemine ekledikten sonra yapacağınız ilk harcamada 10 TL Bonusu otomatik olarak kazanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Kasım tarihinde başlayan bu TEB kampanyaları 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında BKM Express sitemine kayıt olarak ilk harcamayı yapmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kazandığım Bonusları Nasıl Alabilirim?

Kampanya tarihleri arasında kampanya şartlarını sağlayarak işlem yapan müşteriler, kampanyaya katılmış olduklarında bir bilgilendirme SMS’i alırlar. Kampanya bitiminden sonra 6 Ocak 2016 tarihinde kazanılan Bonuslar, harcama yapılan kredi kartının hesabına yüklenir. Yüklenen Bonusların son kullanım süresi 20 Ocak 2016’dır. Bu tarihe kadar kullanılmayan Bonuslar otomatik olarak silinecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ