Teb Bonus Card'la Taksitli Alışverişlere 50 TL'ye Varan Bonus! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teb Bonus Card’la Taksitli Alışverişlere 50 TL’ye Varan Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Teb Bonus Card’la Taksitli Alışverişlere 50 TL’ye Varan Bonus!” kampanyası ile birlikte ve kampanya tarihleri içinde TEB Bonus Card ile farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri en az 6 taksitli alışverişlerinizde 10 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını yakalarsınız! Üstelik bu kampanya kapsamında toplamda 50 TL değerinde Bonus kazanma fırsatı sizin elinizde!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Teb Bonus Card’la Taksitli Alışverişlere 50 TL’ye Varan Bonus!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 8 Şubat ve 28 Şubat tarihleri için TEB Bonus Card’ını kullanarak en az 6 taksit ile 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk harcamalarını gerçekleştirmeden önce “TAKSITIM” yazdıktan sonra 4616 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan bu kısa mesajların Türkiye Ekonomi Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Ayrıca bu kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar için her GSM operatörü için belirlenmiş olan ücret katma değer vergisi ile özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere 0,65 TL olarak belirlenmiştir.

Kazandığım Bonus’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya kapsamında kazanacağınız Bonus’lar 14 Mart 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Bonus’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonus’ları 27 Mart 2017 tarihine dek kullanabilirsiniz. Bu güne dek kullanılmayan Bonus’lar 28 Mart 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan silinir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanyadır. Bu nedenle de tek bir kişi bu kampanyadan en fazla 50 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerin en az altı taksitle yapılması halinde Bonus kazanmanız mümkün olacaktır.

Bu kampanyaya ticari kartlar ve sade kartlar dahil edilmemiştir. Bununla birlikte ek kartları kullanarak da kampanyadan faydalanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu kampanya kapsamında işlem sırasında POS cihazı üzerinden yapılacak olan taksit işlemleri kampanyaya dahil edilmiştir. Fakat işlemin sonrasında gerçekleştirilen taksitlendirme işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Türkiye Ekonomi Bankası önceden haber verme gereği duymadan bu kampanyayı tamamen durdurma ya da bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların bir bölümünü ya da tamamını değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.