Kampanya Bulucu

TEB Bonus Card’dan Tam 50 TL Bonus!

Bu Kampanyanın Avantajı Nelerdir?

Avrupa ve Türkiye’nin en iyi bankalarından TEB’in en avantajlı kampanyasını öğrenmeye hazır olun! Ekim ayı içerisinde Bonus üye işyerlerinde yapacağınız tek seferde ve farklı zamanlardaki 100 TL’lik alışverişlerde 50 TL’ye kadar bonus kazanın.

Tüm akaryakıt, giyim ve market alışverişlerinizde TEB yanınızda. Siz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak alışverişlerinizi tamamlayın extra bonusunuz ise TEB’den gelsin. Ekim ayı boyunca farklı günlerde 100 TL ve üzerinde harcamalarınızı yapın 10 TL’den 50 TL’ye kadar bonus kazanın.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya başvurmanız bir telefon sms’i atmak kadar kolay ve saniyeler içerisinde gerçekleşecek. İlk harcamanızı yapmadan önce EKIM yazıp 4616’ya sms atmanız durumunda kampanyaya dahil olmuş olacaksınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanyaya 4 Ekim ve 31 Ekim 2016 tarihleri arasında dahil olabilirsiniz. Kampanya ekim ayının sonuna kadar geçerli olacak ve bu tarihten sonra geçerli olmayacaktır. Kazanılan bonuslar ise    15 Kasım 2016 tarihinde yüklenecektir.  Kullanılmayan bonuslar ise29 Kasım 2016’da geri alınacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanyadan bir müşteri en fazla 50 TL’ye kadar bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz SMS’i TEB bankasına kayıtlı olan cep telefonu numaranız üzerinden göndermeniz gerekmektedir.
  • Aynı gün aynı işyerinden yapacağınız iki farklı alışverişin sadece ilki kampanyaya dahil edilir.
  • Farklı kategorilerden ya da sanal mağazadan alışveriş yaptığınızda kampanyaya dahil olmayacaktır.
  • Peşin ve taksitli ödemeleriniz kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
  • TEB Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmektedir.
  • Kampanya dahilindeki harcamalarınız kampanya katılım mesajınız sonrasında hesaplanır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.