Kampanya Bulucu

Teb Bonus Card ile Migros Alışverişlerinizde 50 TL Bonus!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde Migros Toptan Marketler’den Türkiye Ekonomi Bankası Card’ı ile tek seferde 500 TL ve üzeri harcama yapan kişiler 50 TL değerinde Bonus hediye kazanma fırsatını yakalıyor!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Teb Bonus Card ile Migros Alışverişlerinizde 50 TL Bonus!” kampanyası 6 Şubat 2017 ve 5 Mart 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında belirlenmiş olan ürünlerde geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“Teb Bonus Card ile Migros Alışverişlerinizde 50 TL Bonus!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde “MIGROSTOPTAN” yazarak 4616 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bu mesajı göndereceğini cep telefonu numarasının Türkiye Ekonomi Bankası’nda kayıtlı olan cep telefonu numarası olması gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılmak için göndermiş olduğunuz bir adet kısa mesaj için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere tüm operatörler için 0,65 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Kaç Defa Katılabilirim?

Bu kampanya müşteri bazlı olduğu için her bir müşteri bu kampanyaya sadece bir sefer katılabilir. Bu nedenle de bu kampanyadan kazanabileceğiniz en yüksek Bonus değeri 50 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz Bonusları 15 Mart 2017 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında kullanmanız gerekmektedir. 31 Mart 2017 tarihine kadar kullanılmayan Bonuslar kartınızdan geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde geri alınır.

Kampanyaya Dahil Olmayan Ürünler Nelerdir?

Bu kampanyaya sigara, operatör TL yükleme, alkollü içkiler, çuval, küp ya da toz şeker ürün satışları ve yeniden satmak üzere alınan toplu satın almalar dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya taksitli harcamalar ya da peşin ödemeler dahil edilmiştir.

Ödül kullanımları ve Sanal pos işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

İptal ve iade işlemleri de bu kampanya kapsamında dikkate alınacaktır.

Bu kampanya kapsamında yapılacak olan ödemelerin mutlak surette Bonus POS’ları aracılığı ile yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için kampanyaya katılım mesajının Türkiye Ekonomi Bankası’na ulaşması gerekmektedir. Bu mesajın bankaya ulaşmasının ardından gerçekleşen işlemler dikkate alınacaktır.

Ticari kartlar ve sade kartlar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Türkiye Ekonomi Bankası ve Migros tarafından bu kampanya ile ilgili koşulların bir kısmında ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.