Kampanya Bulucu

TEB 2015 Adet Milli Piyango Bileti Hediye Ediyor

TEB’ den yeni yılda yeni bir kampanya…2015 için 2015 adet çeyrek milli piyango bileti hediye ediyor çekiliş ile. TEB internet bankacılığına girerek çekilişe katılma hakkı kazanın. Hediye kazandığınız Milli Piyango Biletlerinin çekiliş numaraları cep telefonunuza kısa mesaj ile iletiliyor ve biletler kargo ile belirtmiş olduğunuz tebligat adresinize kargolanıyor. Tabi kazandıktan sonra; Yani cep telefonunuza sms ile gelen numaraya ikramiye çıkar ise biletiniz hemen tebligat adresinize gönderilecek.

Kampanyaya katılmadan önce sisteme kayıtlı tebligat adresinizi güncellemeyi unutmayınız. Sisteme kayıtlı adresleri değişen TEB müşterileri 0850 200 0 666 numaralı Çağrı Merkezini arayarak adres güncellemelerini yapabilirler.

Kampanya Detayları:

teb milli piyango çekilişi

Kampanya 12 Aralık – 30 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan yalnızca bireysel müşteriler faydalanabilmektedir.
Milli Piyango bileti kazanan kişilerin çeyrek bilet numaraları cep telefonu numaralarına kısa mesaj ile gönderilecektir.
Bilet kazanan kişinin 29 Aralık 2014 saat 23:59’a kadar TEB İnternet Şubesi’ne giriş yapmayan ve İnternet Şubesi’nde görüntülenen kampanya katılım kodunu 4663’e göndermeyen müşteriler, çekilişten kazandıkalrı  Milli Piyango bileti hakkını kaybedecektir.
ÇEkilişi kazanan müşterilerin  Milli Piyango biletleri tebligat adreslerine kargo ile gönderilecektir.
Sisteme kayıtlı adresi değişen müşterilerimiz  0850 200 0 666  numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak adres güncellemelerini yapabilirler.
TEB müşterilerinin kazandığı çeyrek Milli Piyango biletlerinin adlarına tanımlanabilmesi için TEB İnternet Şubesi’ne giriş yapıp kişiye özel kampanya katılım kodunu 4663’e kısa mesajla göndermeleri gerekmektedir. (ÖRNEĞİN:CQFYNS)
Milli Piyango bileti kampanya tanımlanan müşteriye ait olacaktır ve bilet ikramiye kazanması durumunda sistemde kayıtlı olan müşteri adresine gönderilecektir. Bu yüzden başvuruyu yaparken dikkatli yapmalısınız.
Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar ayrıca ücretlendirilir.
Çekilişten kazanılan çeyrek Milli Piyango biletleri nakit karşılığı talep edilemez, mal veya eşya karşılığında değiştirilemez.
Gönderim aracı olarak kullanılan kargodan dolayı yaşanacak sorunlardan ve yaşanabilecek gecikmelerden TEB sorumlu tutulamaz.
İkramiye kazanamayan biletler imha edilecektir.
Kampanyaya katılıyorsanız bu sayılan koşullarını kabul etmiş sayılmaktasınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.