Kampanya Bulucu

Tchibo’dan Yaptığınız Alışverişe Shell’den Yakıt Hediye Kampanyası

Tchibo’nun yaptığı Tchibo’dan veya www.tchibo.com.tr adresinden yaptığınız alışverişe Shell’den yakıt hediye kampanyası ile tek seferde yaptığınız 100 TL tutarında ki alışverişinize Shell’den 10 TL yakıt hediye edilecektir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişinizi gerçekleştirdikten sonra size verilecek olan şifreyi “SMART” yazıp boşluk bırakarak Shell ClubSmart Card numaranız ile birlikte herhangi bir operatörden 2313’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kampanyadan faydalanabilmeniz için kısa mesaj gönderimlerinizi 13 Temmuz’a kadar yapmanız gerekmektedir. Kısa mesaj gönderiminizin ardından numarasını gönderdiğiniz karta 1.000 hediye puan yüklenecektir.

Ayrıca hediye Smart puanlarınız ile Shell’den yakıt alışverişi yapabilmeniz için kartınızın sistemde kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıtlı değilse eğer kayıt işleminizi 0532 752 50 50’ye KAYIT yazıp SMS göndererek gerçekleştirilebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerli Olacaktır?

Kampanya 13 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kazanılan Hediye Smart Puanlar Ne Zaman Kartınıza Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazandığınız hediye puanlar 15 Temmuz 2015 tarihinde kartınıza yüklenir. Son kullanım tarihi ise 5 Ağustos 2015 tarihidir. Puanlarınızı harcayabilmeniz için en az 1 TL tutarında yakıt alımı yapmanız gerekmektedir.

Hediye Puanlar Nerelerde Geçerlidir?

Puanlarınız ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olacaktır. ClubSmart kartınızı alımdan önce yetkili personele verip bilgilendirme yapmanız gerekmektedir.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri  hariç bütün müşteriler faydalanabilecektir.

Alışveriş İadesi veya İptali Durumlarında Puanlarınıza Ne Olur?

Alışverişinizin 100 TL altına düşmemesi şartıyla puanlarınız geri alınmaz. Harcamanız 100 TL’nin altına düşerse hediyeniz geri alınır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.