TChibo Alışverişlerine Cafissimo Kahve Makinesi Hediye | Kampanya Bulucu

TChibo Alışverişlerine Cafissimo Kahve Makinesi Hediye

TChibo Alışverişlerine Cafissimo Kahve Makinesi Hediye

Tchibo, müşterilerine birçok avantaj ve kampanya sunmaya devam ediyor. Özellikle kahve makineleri ile ilgili yapmış oldukları kampanyalar ile birçok müşterinin ilgisini çeken firma, şimdi yeni bir kampanya başlattı. Bu Tchibo kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerden kahve makinesi kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile müşteriler belirlenen kampanya tarihleri içerisinde Tchibo’dan “Bahçeler İçin Modern Fikirler” temalı ürünlerden en az 1.000 TL’lik bir alışveriş yapmış olduğunuz zaman Cafissimo TUTTOCAFFE kahve makinesi kazanabilirsiniz. Bunun için alışverişinizi yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen her kişi Tchibo.com.tr internet sitesinden alışverişlerini yaparak kampanyadan faydalanabilir. Başka kanallardan ve yerlerden yapacağınız alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu, promosyon kodu kullanmanıza, SMS göndermenize ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri içerisinde www.tchibo.com.tr internet sitesinden, “Bahçeler için Modern Fikirler” temalı ürünlerden 1.000 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda kampanyaya otomatik olarak katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

6 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 12 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya ile İlgili Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Kampanya kapsamında alacağınız kahve makineleri stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükenmiş olduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır. Ayrıca Tchibo, bu kampanyanın koşullarını istediği zaman değiştirebilme ya da kampanyayı sonlandırabilme hakkına sahiptir. Bunun için müşterilerine önceden haber vermesi gerekmez.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ