Kampanya Bulucu

Tatilsepeti.com’dan 200 TL İndirim

Yaz ayının sonlarına doğru gelirken tatil firmaları indirim kampanyalarını birer birer sunmaya başladı. Tatilspeti.com büyük bir kampanyaya imza atarak müşterilerini sevindirdi. Kampanya kapsamında ve kampanya geçerlilik süresi boyunca tatil sepeti Halk Bankası Paraf Kartına özel olarak 2500 TL ya da daha üzeri harcamalarınızda 200 TL indirim sağlanacak. Paraf’in diğer kampanyaları hakkında bilgi almak için Halk bankası Mobil uygulaması olan Halkbank Mobil Bankacılık uygulamasını eğer android bir cep telefonuna sahip iseniz Google Play store üzerindeki arama butonuna tıklayıp arama kutucuğuna “Halkbank Mobil Bankacılık” aramasını yaptıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında “Yeşil” renk ile belirtilmiş olan ” İndir” Butonuna tıkladıktan sonra uygulamayı indirebilirsiniz. Paraf’in diğer kampanyaları hakkında bilgi almak için Halk bankası Mobil uygulaması olan Halkbank Mobil Bankacılık uygulamasını eğer İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple store üzerindeki arama butonuna tıklayıp arama kutucuğuna “Halkbank Mobil Bankacılık” aramasını yaptıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında “Yeşil” renk ile belirtilmiş olan ” İndir” Butonuna tıkladıktan sonra uygulamayı indirebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

7 Temmuz 2018 ile 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya katıldıktan sonra katılımınızı onaylayan bir mesaj ardından 200 TL değerinde indirim kazanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • 1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında tatilsepeti.com’da yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk seyahat harcamanıza 200 TL indirim sunulacaktır.
  • Kampanya Paraf POSlarından yapılacak işlemlerde geçerlidir ve indirim tutarı, işlem sonrası ekstrenize yansıtılacaktır.
  • Kampanya müşteri bazlıdır, her müşteri kampanyadan bir kez yararlanacaktır.
    Parafly , Parafree , Ek kart ve Sanal kartlar kampanyaya dahil olup, Bussines kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
  • Kampanya tüm yurtdışı otel, tüm Kıbrıs otel ve detay sayfasında “Paraf kampanyası geçerlidir” ibaresi olan tüm yurtiçi otel rezervasyonlarında ayrıca detay sayfasında “Paraf kampanyası geçerlidir” ibaresi olan tüm yurtiçi ve yurtdışı turlarda geçerlidir.
  • Belirtilen otel rezervasyonları dışında yapılacak tüm yurtiçi yurtdışı uçak bileti, vize işlemleri, araç kiralama işlemleri, yurtdışı çıkış harçları, transfer hizmeti, seyahat sigortası ve seyahat esnasında yapılacak extra harcamaları kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya tatilsepeti.com’un resmi internet sitesinde, 444 44 20 Çağrı Merkezi ve satış ofislerinde geçerlidir.
  • Kampanya kontenjanlar ile sınırlı olup Banka ve tatilsepeti.com’ un kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkı saklıdır.
  • Kampanya hakkında herhangi bir probleminiz var ise HalkBankası resmi internet sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak müşteri hizmetleri iletişim kurabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.