Kampanya Bulucu

Tatilbudur.com’da Maximum Kart’ınıza 75 TL MaxiPuan!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Tatilbudur.com sitesi üzerinden Maximum özelliğine sahip olan kredi kartınız ya da Bankamatik kartınız ile birlikte tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri taksitli ya da peşin ilk alışverişinizde 75 TL Maxi Puan kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Tatilbudur.com’da Maximum Kart’ınıza 75 TL MaxiPuan!” kampanyası 18 Ocak 2017 ve 18 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihlerini dışında yapacağınız tatil rezervasyonlarında Maxi Puan kazanmanız mümkün değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“Tatilbudur.com’da Maximum Kart’ınıza 75 TL MaxiPuan!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde “TATILBUDUR” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak harcama yapacakları kredi kartının son altı hanesini yazmalı ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden 4402 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Ziraat Bankası kredi kartı ile bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin yukarıda yer alan anlatımdaki işlemleri takip ederek Ziraat Bankasında kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden 4757 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılmak için gönderilen bir adet kısa mesaj için kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.

Bununla birlikte kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler bu kampanya ile ilgili sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Katıl” butonuna tıklayarak, kendilerinden istenen bilgileri de doğru bir şekilde doldurup kampanyaya katılabilir.

Bu Kampanyanın bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olan bir kampanya olduğu için bu kampanyaya her bir müşteri bir defalığa mahsus olmak üzere katılım gösterebilecektir. Bu sebepten dolayı da kampanya tarihleri içerisinde tek seferde yapılacak olan en yüksek tutarlı işlem üzerinden kazanabileceğiniz en yüksek Maxi Puan değeri 75 TL’dir.

Bu Kampanyadan Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya sayesinde kazanmış olduğunuz Maxi Puanlar kampanyanın sona ermesinin ardından on iş günü içinde kampanyadan yararlanırken kullandığınız kredi kartına yüklenecektir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kredi kartınıza yüklenen Maxi PUanları 13 Mart 2017 tarihine kadar kullanmadığınız taktirde 14 Mart 2017 tarihi ile birlikte kazanmış ve kullanmamış olduğunuz Maxi Puanlar kredi kartınızdan geri döndürülemez bir şekilde kalıcı olarak geri alınacaktır. Bankamatik kartı ile kazandığını Maxi Puanlarda bu tarihe kadar kullanılmadığı taktirde geri alınacaktır.

Hangi Kartlar Kampanya Kapsamına Dahil Edilmemiştir?

Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart ve Maximum Aidetsiz Kart kullanılarak yapılan ödemeler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Uçak bileti satın almanız halinde bu kampanyadan faydalanmanız mümkün değildir.

Maxi Puan kullanılarak yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maximiles kredi kartı ve Mercedes Card ile bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

Maximiles kredi kartı ile kazanılan Maxi Puanları Maxi Mil’e dönüştürmeniz mümkün olmadığı gibi aynı şekilde bu Maxi Puanları Maxi Mil kapatmak için kullanmanız da mümkün değildir.

Maximiles’a yüklenen Maxi Puanlar Maximiles ile kullanılabilir.

Ziraat Bankası kredi kartları da bu kampanyaya dahil edilmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.