Kampanya Bulucu

Tatilbudur.com’da Garanti Bonus Card ile Taksit Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Tatilbudur.com’da Garanti Bonus Card ile Taksit Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Tatilbudur.com sitesi üzerinden yapılacak olan 300 TL ve üzeri alışverişlerde 3 ve 6 taksit aralığında taksitlendirme seçeneği ile kampanya kapsamında belirlenmiş olan kartlar ile harcama yapan kişiler 3 taksite de 6 taksite de +3 taksit kazanma fırsatını yakalayarak toplamda 9 taksitten yararlanma şansını elde ediyor!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Tatilbudur.com’da Garanti Bonus Card ile Taksit Kampanyası!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 28 Şubat tarihleri arasında kampanya kapsamında geçerli olan kartları kullanarak Tatilbudur.com sitesi üzerinden taksitli bir şekilde 300 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılabilmek için yapmanız gereken ekstra bir şey yoktur. Bunun istisnası ise sadece Flexi kartı ile kampanyaya katılmak isteyen kişiler için geçerlidir. Flexi kartı sahipleri bu kampanyadan faydalanmadan önce EVET TURIZM yazdıktan sonra kampanya kapsamında kullanacakları karta ait olan son 6 haneyi yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermelidir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Bu kampanya kapsamında Money Visa, Shop and Miles, Bonus, Bonus Business Card, Miles & Smiles kredi kartı, ING Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Denizbank Bonus, Eurobank Tekfen Bonus, TKKB yani Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card ve Şekerbank Bonus Cardlarını kullanarak kampanyanın sunmuş olduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bu kampanya kapsamında American Express Buiness, American Express, Miles & Smiles ve Shop and Miles Business kredi kartlarını kullanarak kampanyadan faydalanmanız mümkün değildir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya sadece 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için ödemelerinizi ekspres limit işlemleri şeklinde ya da tek ödeme olarak değil taksitli bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Bu kampanya kapsamında faydalanabileceğiniz en yüksek taksit sayısı 9 ile sınırlandırılmış durumdadır. Tatilbudur.com sitesi üzerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri 3 taksitli alışverişlerinizden ilave olarak 3 ve 6 taksitli alışverişlerinizden de ilave olarak 3 taksit kazanma fırsatını elde edersiniz.

Bu kampanya Bonus’a özeldir.

Bu kampanya kapsamında mail order işlemleri ve Sanal POS kullanımları kampanyaya dahil edilecektir.

Tatilbudur.com sitesi ve kampanya kapsamına dahil edilmiş olan tüm kredi kartları ve bu kredi kartlarının sahibi olan bankalar tarafından belirlenmiş olan kampanya şartlarının tamamında ya da herhangi bir bölümünde değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan durdurma hakları saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.