Kampanya Bulucu

Tatilbudur.com’da 150 TL Erken Rezervasyon İndirimi!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Tatilbudur.com’da 150 TL Erken Rezervasyon İndirimi!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri için Tatilbudur ya da Mika Tur resmi resmi internet sitesi üzerinden, merkez acentelerden ya da 444 0 484 numaralı Call Center satış mecralarından yurt içi ve K.K.T.C otelleri, yurt dışı turlar ve tur paket alımlarında 2.000 TL ve üzeri alışverişini Vakıfbank Worldcard ile taksitli bir şekilde yapan kişiler 150 TL değerinde indirim kazanma fırastını yakalıyor.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“Tatilbudur.com’da 150 TL Erken Rezervasyon İndirimi!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri içinde Vakıfbank Worldcard ile kampanya kapsamında yer alan otel ya da turlardan 2.000 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Vakıfbank Worldcard kullanarak yurt içi otellerden, K. K. T. C. otellerinden, tur paketlerden ya da yurt dışı turlardan 2.000 TL ve üzeri tek seferde ve taksitli alışverişte bulunmaktır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken şey kampanyaya katılabilmek için kullanılması gereken yerlerdir. Bu kampanya sadece Tatilbudur ve Mika Tur resmi internet sitesi üzerinden yapılan alışverişler ile birlikte 444 0 484 numaralı Call Center satış mecraları ve merkez acentelerinde geçerli olacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında düzenlenmiş bir kampanya değildir. Bu nedenle müşteri bazında yapılmaktadır. Bu yüzden her bir müşterinin bu kampanya kapsamında kazanabileceği indirim değeri 150 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Bununla birlikte bu kampanya kontenjan ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Bu nedenle de Vakıfbank, Mika Tur ve Tatilbudur sitesi kontenjan ya da döviz artış sebeplerinden dolayı bu kampanya ile ilgili belirlenmiş olan koşulların herhangi birinde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında kazanılan indirimler alışveriş yapan kişinin bir sonraki dönemine ait ekstresine doğrudan yansıyacaktır.

Kampanya kapsamında yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alımları, yolculuk sırasında yapılacak olan ekstra harcamalar, yurt dışı çıkış harçları, vize işlemleri ve rehberlik ücretleri ayrıca ödenmesi gereken ücretlerdir.

Ek kart ile yapılacak olan alışverişler ile kampanyaya katılacak olsanız da World Puan kullanımı ile yaptığınız işlemler, Bankomat Kart ve Business Card’lar ile yapacağınız ödemler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz indirimler rezervasyonun iptal edilmesi halinde geri alınır.

Tercih Kart kullanarak kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ayrıca 4.99 TL ücret ödemesi gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.