Kampanya Bulucu

Tatil.com’dan Miles & Smiles üyelerine Her 1 TL’ye 1 Mil Kazanma Fırsatı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde Tatil.com sitesi üzerinden otel rezervasyonu yapan Miles & Smiles üyeleri rezervasyon tutarı kadar mil kazanma fırsatını elde ediyor! Hem erken rezervasyon yaparak daha uygun fiyatlarda tatil yapma fırsatını elde ediyor hem de bu kampanya sayesinde kazanacağınız miller ile ödül bilet düzenleme şansını elde ediyorsunuz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Tatil.com’dan Miles & Smiles üyelerine Her 1 TL’ye 1 Mil Kazanma Fırsatı!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 25 Kasım 2016 ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında kampanya koşullarını yerine getirerek tatil rezervasyonlarında bulunması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“Tatil.com’dan Miles & Smiles üyelerine Her 1 TL’ye 1 Mil Kazanma Fırsatı!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin Miles & Smiles üyesi olarak rezervasyon yapması gerekmektedir. Zira rezervasyon yapan kişiye ait isim ve Miles & Smiles numara bilgileri ile Miles & Smiles hesabınızda yer alan bilgiler birbiri ile uyuşmadığı taktirde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Kazandığım Miller Hesabıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile birlikte kazandığını millerin hesabınıza yüklenebilmesi için ilk olarak satın alma işlemini onaylamanız ve ardından bir sonraki sayfada Miles & Smiles bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Ardından kazandığınız miller hesabınıza minimum 30 gün içerisinde Miles & Smiles üyelik hesabınıza yüklenecektir.

Kazandığım Milleri Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz milleri üç yıl boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Rezervasyon Değişikliği Kazanılan Mili Etkiler Mi?

Bu kampanya ile birlikte yaptığınız rezervasyonlardan ilki geçerli olacağı için ilk işlemin ardından yapacağınız rezervasyonlar ile ortaya çıkacak olan ücret farkı mil hesabında herhangi bir etkiye sahip olmayacaktır.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya Çağrı Merkezi üzerinden ya da online yollar ile katılmanız mümkün olacaktır.

Bu kampanyaya katılan kişilerin Miles & Smiles üyelik numarasını bildirmek ile yükümlüdür.

Kampanya kapsamında kazanacağınız miller hesap edilirken konaklama ücretleri dikkate alınır. Bu nedenle ulaşım tutarları ve ek hizmetler bu kampanya kapsamında mil kazanmanıza dahil edilmeyecektir.

Kampanya tarihleri içinde yapacağınız otel rezervasyonları için her 1 TL başına 1 mil değerinde puan kazanırsınız.

Bu kampanyadan geriye dönük bir şekilde yararlanmanız mümkün olmadığı için 25 Kasım 2016 tarihinden önce yapılan rezervasyonlar ile bu kampanyaya katılıp mil değerinde puan kazanma şansınız olmayacaktır.

Bu kampanyadan yararlanarak yapmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmeniz halinde kazanmış olduğunuz miller hesabınızdan geri alınamayacağı için rezervasyon ücretinde kesinti yapılacaktır. Bu maddeye sigortalı rezervasyonlar da dahil edilmiştir.

Mil kampanyası ile diğer kampanyalar birleştirilemez.

Tatil.com bu kampanya ile ilgili olan koşulların bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma hakkını tamamen saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.