Tatil.com'dan 75 TL Hediye | Kampanya Bulucu

Tatil.com’dan 75 TL Hediye

İŞ Bankası ​​ve Tatil.com ortaklığı ile müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında kampanyanın belirlendiği tarihlerde yapacağınız 2500 TL ya da daha üzeri alışverişlerde 50 TL Maxi puan kazanacaksınız. Tatil.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kazanacağınız Maxi puanları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Bununla beraber Maximum Mobil üzerinden kampanyaya katıldığınız taktirde 25 TL ek olarak Maxi Puan kazanacaksınız. Yani Toplamda 75 TL Maxi Puan kazanmış olacaksınız. Maximum Mobili cep telefonunuza indirmek için Android işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Google Android Market üzerindenki arama kutucuğuna  Maximum Mobil yazarak indirebilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Maximum mobil yazarak indirme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Ya da Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir linkine tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya üyelik bilgileri ile giriş yaptıktan sonra kampanyalar seçeneğindeki “Tatil.com’dan 75 TL MaxiPuan” kampanyasına tıklayıp katıl butonuna basarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya katılımları Alışverişlerinizden önce ya da sonra yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında tatil.com’dan tek seferde yapacağınız 2500 TL ya da daha üzeri alışverişinizde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Dahil olmayan İşlemler Nelerdir?

Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildi

 Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında kazandığınız Maxi Puanlar 9 Ocak 2018 tarihinde karta yüklenecektir. Bu Maxi puanların son kullanma tarihi 19 Ocak 2018’dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Puanlar geçersiz olacaktır.
  • • SMS göndererek kampanyaya katılmak için TATIL yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.
  • İşbanka’sı kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Tatil.com kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için İşbankası Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ