Tatil.com'da 75 TL'ye Varan Maxi Puan Ayrıcalığı! | Kampanya Bulucu

Tatil.com’da 75 TL’ye Varan Maxi Puan Ayrıcalığı!

Tatil.com’da 75 TL’ye Varan Maxi Puan Ayrıcalığı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Tatil.com’da 75 TL’ye Varan Maxi Puan Ayrıcalığı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Tatil.com sitesi üzerinden tek seferde yapılacak olan 1.500 TL ve üzeri taksitli ya da peşin ilk alışverişte  50 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde edersiniz. Üstelik kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılmanız halinde kazanacağınız Maxi Puan değeri 75 TL’ye kadar çıkacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Tatil.com sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri dahilinde ister alışveriş yapmadan önce ister alışveriş yaptıktan sonra kampanyaya katılabilmek için kullanabilecekleri üç farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemler;

İlk yöntem ile kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Maximum resmi internet sitesi üzerinden ya da akıllı telefonlarda yer alan uygulama marketlerini kullanarak Maximum Mobil uygulamasını indirmesi ve daha sonra bu uygulamaya giriş yaparak ilgili kampanya sayfasına gelerek bu sayfada yer alan KATIL butonuna tıklaması gerekir.

İkinci yöntem kısa mesaj yolu ile katılma yöntemidir. Bu yöntemde TATIL yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakılması ve kampanya kapsamında harcama yapılmış ya da yapılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra kampanya kapsamında alışveriş yapılmış ya da yapılacak olan kartın bağlı olduğu ve banka sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden İş Bankası kart sahiplerinin bu mesajı 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin ise bu mesajı 4757’ye göndermesi gerekir. Kampanya kapsamında atılacak olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

Üçüncü yöntemi kullanmak istiyorsanız Maximum resmi internet sitesi üzerinde yer alan ilgili kampanya sayfasına giriş yaparak Kampanyaya Katılın butonuna basmalı ve daha sonra açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. İlk yöntem ilke 75 TL, ikinci ve üçüncü yöntem ile birlikte 50 TL değerinde Maxi Puan kazanmanız mümkün olacaktır.

 

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Maxi Puan kampanyanın bittiği tarihten itibaren 7 Temmuz 2017 tarihine dek kampanya kapsamında harcama yapmış olduğunuz kredi kartına kullanıma açık olması halinde yüklenir.

 

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılan Maxi Puan’ları 16 Temmuz 2017 tarihine dek harcamanız gerekmekte olup bu tarihe dek harcanılmamış olan tüm Maxi Puan’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 17 Temmuz 2017 tarihinden itibaren geri alınacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya İş Bankası bankamatik kartları, İş Bankası Maximum özelliğine sahip olan Maximum, Maximiles, Mercedes Card ve İş’te Üniversiteli kredi kartları ve Ziraat Maximum kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecektir. Kampanyaya resmi internet sitesi üzerinden ya da kısa mesaj yolunu kullanarak katılan kişiler en fazla 50 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecek olup Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılacak olan kişiler en fazla 75 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecektir. Ziraat Maximum kart sahipleri kampanyaya yalnızca kısa mesaj yolunu kullanarak katılabilecek olup en fazla 50 TL değerinde Maxi Puan kazanabilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Maximum Fırsat ve Maxi Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya yalnızca Maximum POS cihazı üzerinden yapılacak olan işlemler dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde Maxi Puan kazanımı da iptal edilecektir.

Maximiles kredi kartına yüklenmiş olan Maxi Puan’ları Maxi Mil’e dönüştürmeniz ve bu şekilde kullanmanız mümkün olmadığı gibi Avans Maxi mil kapatmak için de kullanmanız mümkün değildir.

Türkiye İş Bankası ve Tatil.com bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değiştirebileceği gibi bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını da saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ