TarımKart'tan 40 TL İndirim Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Tarım Kart’tan 40 TL İndirim Hediye

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Vakıfbank Tarım Kartı ile birlikte kampanya tarihleri içinde farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 4 adet 100 TL ve üzeri tarımsal ürün alışverişlerinizde 40 TL indirim kazanma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Tarım Kart’tan 40 TL İndirim Hediye” kampanyası 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra Tarım Kart ile yapacağınız tarımsal ürün alışverişlerinde indirim kazanma şansını kaybetmiş olursunuz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“Tarım Kart’tan 40 TL İndirim Hediye” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin “DESTEK” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak tarımsal ürün alışverişinde kullanacakları Tarım Kart’ının son altı hanesini yazarak 6635 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya dahil olduktan sonra yapmanız gereken tek şey ise kampanya tarihleri içerisinde farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzeri tarımsal ürün alışverişi yapmaktır.

Kampanyadan yararlanmak için kısa mesaj yolunu kullanan kişiler kullanmakta oldukları GSM operatörüne üzerinden bir adet kısa mesaj için ücret öderler.

Kampanyaya Katılma Sınırı Bulunuyor Mu?

Bu kampanyadan her bir müşteri sadece bir defa yararlanabilecektir. Bu nedenle de kazanacağınız en yüksek indirim tutarı 40 TL değerinde olacaktır.

Kampanyadan En Fazla Ne Kadar İndirim Kazanabilirim?

Bu kampanyadan kazanabileceğiniz en yüksek indirim tutarı 40 TL ile sınırlandırılmıştır. Yani bu kampanyadan sadece bir defa yararlanmanız mümkündür.

Kazandığım İndirimler Kartıma Ne Zaman Yansıtılır?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz indirimler kartınızın kullanıma açık olması halinde 15 Mart 2017 tarihinde kartınıza yansıtılır. Böylelikle 400 TL’lik alışverişleriniz için 360 TL ödemiş olursunuz.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya internet üzerinden yapılan alışverişler, mail order işlemleri, nakit çekimler, iade işlemleri ve puan kullanılarak yapılan işlemler dahil edilmemiştir.

Aynı gün içinde birden fazla 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde bu alışverişlerden sadece biri kampanya kapsamında geçerli sayılacaktır. Bu nedenle alışverişlerinizi farklı günlerde yapmanız gerekmektedir.

Vakıfbank bu kampanyayı doğrudan durdurma ya da kampanya ile ilgili koymuş olduğu şartların bir kısmını ya da tamamını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.