Taksitli Harcamalarınıza 50 TL'ye Varan Paraf Para Hediye! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Taksitli Harcamalarınıza 50 TL’ye varan Paraf Para Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Taksitli Harcamalarınıza 50 TL’ye varan Paraf Para Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde yapacağınız yurt içi alışverişlerinde Paraf POS üzerinden tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri her taksitli işlem için 10 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz. Üstelik bununla da kalmayarak bu kampanyadan faydalanmaya devam edip toplamda 50 TL değerinde Paraf Para kazanma şansını yakalarsınız!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Taksitli Harcamalarınıza 50 TL’ye varan Paraf Para Hediye!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 15 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Paraf POS kullanarak yurt içinde taksitli alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk harcamalarını yapmadan önce ilk olarak “TAKSIT” yazmaları ve ardından bu mesajı 3404 numarasına göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım ise bu kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasının ardından, kart sahibine Halkbank tarafından gönderilecek olan kayıt olduğuna dair bilginin gelmesiyle başlar.

Ayrıca bu mesajı Halkbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından göndermeniz gerekmektedir. Her ne kadar katılım ücretsiz olsa da gönderilecek olan kısa mesajların Turk Telekom, Vodafone ya da Turkcell operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekir.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Paraf Para’lar harcama yaptığınız iş yeri tarafından POS üzerinden yapılacak olan gün sonu işlemi doğrultusunda kazanım bilgisinin banka sistemine ulaşmasının ardından bir sonraki gün kartınıza yüklenir.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyadan kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 10 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan tüm Paraf Para’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Tek bir kart ile kampanyaya katılan kişiler esasında tüm kartları ile birlikte kampanyaya katılmış olacaktır. Bu nedenle bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin ek kart ve asıl kartlarıyla birlikte toplamda 50 TL değerinde Paraf Para kazanmasına karar verilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya peşin işlemlerde geçerli olmayıp sadece taksitli ödemelerde geçerli olacaktır.

Aynı gün içinde yapılan birden fazla işlemden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilir.

Kazanacağınız Paraf Para ödülleri işlem yapılan karta yüklenecektir.

Sanal kartlar, ek kartlar ve Parafly kartı bu kampanyaya dahil edilmiştir.

Halkcard ve Business kartlar ise bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Paraf Para ile yapılan transfer işlemleri bu kampanya kapsamında Paraf Para kullanımı olarak sayılmayacağı için transferi gerçekleşen Paraf Para’lar geri alınır.

Bu kampanyaya Sanal POS üzerinden yapılan işlemler dahil edilmiştir.

İptali ve iadesi gerçekleşen işlemler ile birlikte Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile ilgili herhangi bir koşulda haber vermeden değişiklik yapma ya da kampanyayı doğrudan durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.