Sur Yapı'dan 5.000 TL Peşinat ile Ev Sahibi Olabilirsiniz | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Sur Yapı’dan 5.000 TL Peşinat ile Ev Sahibi Olabilirsiniz

Sur Yapı, şimdiye kadar yapmış olduğu kampanyalarla gündeme gelmeyi başaran önemli inşaat ve yapı firmalarından biri. Yine bu kampanyalardan biri ile gündeme gelmeyi de başardı. Bu kampanya ile sadece 5.000 TL peşinat ile işyeri veya evinizi alabilirsiniz. Sur Yapı’dan bu kampanyayı kaçırmamalısınız.

Sur Yapı ilk kurulduğu günden, bu güne kadar toplamda 3 milyon metrekareden çok daha fazla yapı inşa etti. Bunların arasında prestiji yüksek binlerce konuttan ticari iş merkezlerine, ofislerden, alışveriş merkezleri bulunuyor. Bu kampanya kapsamında da Sultanbeyli’de İdilia, Ümraniye’de Exen, Sultangazi’de Vitrin, Güneşli’de Corridor projeleri İstanbul’da ki rezidans projelerinden birkaçı. Yani bu projelere 5000 TL peşinat ile ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ofis için Eyüp’te Axis İstanbul, ticari bir takım dükkanlar içinse Corridor Çarşı projelerine başvurabilirsiniz. Kampanya ile birlikte peşinatı ödedikten sonra toplam ev bedelinin Yüzde 15’ini belirli taksitlerde ödeyip evi teslim alabiliyor.

Sur Yapı

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 444 5 787 numaralı Sur Yapı çağrı merkezini arayabilir, www.suryapi.com.tr web sayfasını ziyaret edebilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.