Süperonline: Işık Hızını Dene Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Süperonline: Işık Hızını Dene Kampanyası

Süperonline, fiber internet hızına ve hizmetine o kadar güveniyor ki, buna dayanarak ilk 3 ay herhangi bir taahhüt yaptırmanıza gerek kalmadan deneyerek farkı görmenizi sağlayacak bir kampanya başlattı. 3 ay boyunca fiber interneti kullanıp 3 ayın sonunda memnun kalırsan 24 ay daha kullanabileceğin tarifelere geçebileceksiniz. Ayrıca aktivasyon ücretiydi, kurulum ücretiydi, modem ücretiydi gibi sizin canınızı sıkacak ekstra ücretler yok. Üstelik bir de bunun yanın ALO hizmeti alırsanız ek indirim sağlıyor.

Bu kampanya 9 Eylül’de başladı ve 1 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu zaman aralığı içerisinde başvuru noktalarına başvurarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan eski süperonline aboneleri yararlanamıyor. Sadece süperonline’a yeni başvuru yapacak olanların yararlanabileceği, kısaca daha önce ışık hızını denemeyenlerin yararlanabileceği bir kampanya.

Alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri, 3 aylık sürenin takibidir. Eğer deneme süresinde memnun kalmadı iseniz, 3. ayın sonunda arayarak iptal etmek istediğinizi söylemelisiniz. Aksi taktirde memnun kaldığınız varsayılarak otomatik 24 ay taahhüt yapılır. 3 ayın sonunda hiçbir işlem yapmazsanız 24 ay boyunca aynı ücret ve özellikleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca ALO hizmetinde ki indirimden yararlanmak istiyorsanız, herhangi bir numaranızı Turkcell Superonline’a taşımak, veya Turkcell Superonlin’dan yeni bir hat edinmek zorundasınız. Eğer taahhüt verip de daha sonra iptal etmek isterseniz, o güne kadar kullanmış olduğunuz ücretsiz ve indirimli servislerin normal bedelini ödemek zorundasınız.

                Işık Hızını Dene Kampanyası’nın ücret ve şartları:

Işık Hızını Dene Kampanyası 24 Ay Taahhütlü

Hız Kota AKK* (Download) AKK* (Upload) Tarife Fiyatı (TL) Kampanya Fiyatı (TL)
100 Mbps Limitsiz 250 GB 50 GB 149 109
50 Mbps Limitsiz 150 GB 50 GB 94 79
25 Mbps Limitsiz 75 GB 50 GB 74 59

Işık Hızını Dene Kampanyası 24 Ay Taahhütlü ALO Hizmetli**

Hız Kota AKK* (Download) AKK* (Upload) Tarife Fiyatı (TL) Kampanya Fiyatı (TL)
100 Mbps Limitsiz 250 GB 50 GB 149 99
50 Mbps Limitsiz 150 GB 50 GB 94 69
25 Mbps Limitsiz 75 GB 50 GB 74 49

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

 • Kampanya 09 Eylül 2014 – 01 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yalnızca yeni bireysel fiber internet abonesi olmak kaydıyla bir defaya mahsus yararlanılabilir.
 • İlk 3 ay boyunca deneme amacıyla abonelik taahhütü olmadan kampanya tutarından aylık olarak ücretlendirilirsiniz. Bu ilk 3 aylık dönem içerisinde Turkcell Superonline’ın o tarihte satışa açık bulunan kampanyalarına geçiş yapıldığında ya da abonelik iptalinde kampanya iptal bedeli yansıtılmaz. Kampanya kapsamında ilk 3 ay deneme süresinin bitiminde abonelik iptal edilmemiş veya farklı kampanyalara geçiş yapılmamış ise kampanya aboneliği 24 ay taahhütlü olarak kendiliğinden uzar ve bu kapsamda 24 aylık taahhüt süresi boyunca kampanya ücretlerinden yararlanmaya devam edilir.
 • ALO abonelerine özel indiriminden yararlanmak için Turkcell Superonline’a numara taşımak ya da Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmek gerekmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).
 • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Aboneliğin 24 aylık taahhütlü dönem bitmeden önce sonlandırılması durumunda abonelik taahhütü süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (tüm vergiler dahil (%18 KDV) 150 TL kurulum ücreti, işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. İlk 3 aylık deneme süresi de dahil olmak üzere hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
 • Kampanya kapsamındaki limitsiz paketler için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • İlk 3 ay deneme süresi hariç olmak üzere 24 aylık taahhütlü kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli (işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.