Kampanya Bulucu

Süperonline İnternet Taksitli iPad WiFi 32 GB Tablet Kampanyası

Süperonline İnternet bünyesine katılanlara büyük bir avantaj sunulmaktadır. Bu kampanya kapsamında 36 aya varan taksitlendirme ile iPad WiFi 32 GB sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Süperonline İnternet müşterisi olmak ve kampanyaya başvurmak.

Kampanyanın Avantajarı Nelerdir?

Kampanya kapsamında Süperonline İnternet bir adet 32 GB iPad WiFi sunmaktadır. Bu tablete sahip olabilmek için kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Tablet için talep edilen bedel 24 ay taahhüt yaptıranlara 2086,80 TL ve 36 ay taahhüt yaptıranlara ise 2158,20 TL’dir. Yeni abonelik yaptıranlar tableti alabilmek için kampanyanın ilk kayıt sırasında ücretin yarısını ödemek durumundadırlar. Bu şekilde yeni aboneler avantajlı olarak 24 ay için 43,47 TL taksit öderken 36 ay taahhüt sahipleri ise sadece 29,97 TL ödemektedirler. 6 aydan fazla bir süre ile mevcut olarak abone bulunan müşteriler ise bu taksit fiyatının 2 katını ödemektedirler. Ancak bu müşteriler ilk başta tabletin yarsını ödemek durumunda değillerdir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan yararlanabilecek olan kişiler Süperonline İnternet müşterisi olanlar veya yeni abone olan kişiler içindir.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

 • Kampanyaya kayıt yaptırmak için sunulan tarihler 14.09.2017 ile 31.12.2017 tarihi arasıdır. Kampanya kapsamında sunulan cihazların sayısı sınırlıdır.
 • Kampanyadan sadece Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni DSL/fiber müşterileri yararlanabilmektedir.
 • Kampanyadan müşterilerin yararlanabilmesi için daha öncesinde herhangi bir ödenmemiş faturasının bulunmaması gerekmektedir.
 • Kampanyaya başvuru yapan kişilerin toplamda 1’den fazla aboneliği olsa bile kampanya kapsamında sadece 1 tane tablet alabilmektedir.
 • Kampanyadan yararlanan abonelere aylık olarak taraflarına yansıtılan internet faturalarının yanında aldıkları tabletlerin taksitleri de yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline sunulan bu kampanyanın yanında abonelerinin yararlanabileceği diğer kampanyaları da belirleme hakkına sahiptir.
 • Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler isterlerse 0532 532 00 00 arayabilir ve katılım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirler.
 • Başka bir kampanya kapsamında herhangi bir taksitli cihaz sahibi olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamamaktadırlar.
 • Kampanyaya kayıt yaptırmak isteyen mevcut aboneler kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numarasını yazılı olarak sunmuş olmaları gerekmektedir. Ancak yeni abone olacak olan kişiler T.C. kimlik numarasını içeren nüfuz cüzdanları ile birlikte abonelik sözleşmesini eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya kayıt yaptıran yeni abonelerden veya 6 aydan az bir sürede aboneliği bulunan kişilerden toplam cihaz tutarının yarısı kredi kartlarından tek seferde çekilmektedir ve kalan miktar daha sonrasında taraflarına taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturalara eklenmektedir.
 • Aboneler taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar veya taraflarına sağlanan internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.