Kampanya Bulucu

Süperonline Gece Kuşu İnternet Kampanyası

Özellikle internetini gece kullanan ve ışık hızı ile bağlanmak isteyenler için Süperonline gece kuşu kampanyası ile sizlere hizmet veriyor.  24 ay sözleşme imzalayarak dâhil olacağınız internet kampanyası için gece 00,00 ile 06,00 arasında AKK’ye takılmadan istediğiniz gibi ışık hızında interneti kullanabileceksiniz.

Süperonline internet kampanyası için sizler ilk bir yıl 59 lira ücret ödeyecek ve daha sonraki 2. Yıl ise 69 lira ödeyeceksiniz. Tarifenin normal kontratsız fiyatı ise 89 lira. Sizler bu sayede 30 lira her ay indirim kazanmış olacaksınız.

Kampanya 01 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerli olup hızı ise 50 Mbps olarak belirlenmiştir. AKK nedir diye merak edecek olursanız ise normalde limitsiz tarifede bile olsa bir üst sınır internet kullanma hakkınız vardır. Bu kampanya ile gece kullanımlarınız bu kotaya dâhil edilmiyor.

Kampanya Detayları

Gece kuşu kampanyası ile Turkcell Superonline müşterileri 00.00- 06.00 aralığında AKK’ya takılmadan özgürce ışık hızında fiber internet keyfini yaşıyor.
Aktivasyon ve kurulum taahhüt kapsamında ücretsiz!
24 Ay Fiyat Garantisi.
Taahhütlü aboneliklerde modem ve kurulum ücretsiz.
Joker Hız Alanı ile internet keyfine kaldığın yerden devam etme imkanı.
İlk 12 ay tarife fiyatı üzerinden tam 30 TL indirim fırsatı.
Kampanya 11 Nisan 2014 – 01 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline”ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
Kampanya tek bir internet paketinden oluşmaktadır ve bu kampanyaya tüm yeni ve mevcut fiber aboneleri başvurabilirler. Mevcut aboneler taahhütlerini uzatmadan da bu kampanyaya geçebilirler. Cihaz veya donanım kampanyalarından faydalanan müşteriler bu kampanyaya geçiş yapamamaktadır
Kampanya kapsamında Gece Kuşu Kampanya aboneleri gece 00:00 – 06.00 aralığında hız alanına takılmazlar. 31 Temmuz’dan sonra sadece 00.00-06.00 aralığında yapılan kullanımlar sayılmayacaktır. 100 GB’lık paketin belirtilen saatler dışında (06.01-23.59) aşılması durumunda tüm müşteriler AKK şartlarına tabi olurlar ve 00.00-06.00 aralığında da download (indirme) hızı 3 Mbps, yükleme (upload) hızı 1 Mbps olarak güncellenir.
İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).
Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi”sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini abonelik sözleşmesinin imzalandığı tarihteki cari fiyatı üzerinden kullanıcıya fatura eder.
Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri”ni arayın veya www.superonline.net”i tıklayın.
Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
Kampanya süresi boyunca sadece farklı kampanyalara geçiş yapılabilmektedir. Kampanya tutarının altında kalan kampanyalara geçiş yapılamaz; geçiş talep edilirse kurulum bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli ile kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel aboneye faturalandırılır.
Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
Aylık veri indirme (download) mevcut paketinizin download AKK’sını ya da veri yükleme (upload) mevcut paketinizin upload AKK’sını aştıktan sonra ayın geri kalan günleri için download (indirme) hızı 3 Mbps’ye, yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.