Süperonline: 3'lü Süper Paket | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Süperonline: 3’lü Süper Paket

Eğer internet hızınızdan taviz vermek istemiyorsanız ve bir yandan da çok uçuk ücretler ödemek istemiyorsanız bu kampanya tam size göre. Kotasız Fiber İnternet, Turkcell TV Paketi ve ALO Hizmeti sadece 59 TL. Üstelik Adil Kullanım Kotası oldukça yüksek; 75 GB. İnternet hızının en fazla 25 Mbps hızına kadar çıkabiliyor. Tabi bu kampanyadan yaralanabilmeniz için 24 aylık, yani 2 yıllık taahhüt vermeniz gerekir. Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yıl içerisinde, yani 31 Aralık 2014 tarihine kadar başvurmanız gerekir.

Kampanyaya başvurmadan önce bulunmuş olduğunuz yerde Turkcell Superonline altyapısının bulunup bulunmadığını öğrenmeniz gerekir. Yeni bir servis olduğu için şuan için sadece 12 ilde var. Doğal olarak kampanyadan aralanmanız için Turkcell Superonline abonesi olmanız şarttır. Size söylenen tutarda %18 KDV vergisi dahildir. Eğer kampanya süresi biterse, otomatik olarak normal tarifeden ücretlendirilirsiniz. Bu nedenle zamanını iyi takip etmeniz gerekir.

Size kampanya kapsamında verilen modemin mülkiyeti Turkcell Superonline’a aittir. Taahhüt süresi dolmuş oluğunda tek parça ve kullanılabilir durumda iade etmeniz gerekir. Eğer modemde bir sıkıntı olması durumunda modem ücreti olan 150 TL kullanıcıya fatura edilir. Ayrıca 3’lü Süper Paket Kampanyası kapsamında verilen modem stoklarla sınırlıdır. Eğer ay içerisinde Adil kulanım Kotasını geçerseniz eğer, yeni fatura dönemine kadar hızınız 3 Mbps hızına düşer.

Kampanya detayları:

 • Kampanya 15 Nisan 2014 – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet, Turkcell TV+ ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde (12 ilde) sunulabilmektedir.
 • Turkcell TV + IP TV hizmeti, sadece IP TV hizmetini destekleyen fiber internet bölgelerinde verilebilmektedir. Kampanya fiyatı, 24 ay boyunca aylık tüm vergiler dahil(%18 KDV) 59 TL’dir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
 • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin (tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL fiber internet kurulum ücreti, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL fiber internet aktivasyon ücreti, Turkcell TV+ aktivasyon bedelinin ödenmemiş taksitleri, seçmiş olduğum hız paketine istinaden aldığım indirim miktarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli) toplam bedeli seçmiş olduğum hız seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell SuperonlineAbone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında verilen modem ve IPTV cihazı stoklarla sınırlıdır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,0092 TL / MB’dir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.