Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde fatura sürprizi ile karşılaşmazsınız. Bu kampanyanın sunmuş olduğu fiyatlar net ve tektir. Kampanya kapsamında herhangi bir bağlantı ya da kurulum ücreti kesilmez. Evinize kadar gelerek ücretsiz bir şekilde modeminiz bağlanır. Hali hazırda kullanmakta olduğunuz bir internet hizmeti sağlayıcınız varsa ve bu internet hizmetinden ayrılırken kampanyanızın iptal edilmesinden kaynaklı olarak çeşitli bedellere katlanmak zorundaysanız bu bedellerin belirli bir noktaya kadar karşılandığını da belirtelim! Evinizde sahip olduğunuz interneti Turkcell Superonline internet servisine taşırken yapmanız gereken bütün işlemler, Superonline yetkilileri tarafından gerçekleştirilir. Kampanyaya katıldığınız andan itibaren üç ay boyunca ücretsiz bir şekilde bu hizmeti dondurma şansını da elinizde bulunduruyorsunuz! Dondurma hizmeti sayesinde okullar tatil olduğu zaman kullanmamanıza rağmen ödemek zorunda kaldığınız faturaları artık dert etmenize gerek kalmıyor ve fatura ödeme derdinden kurtuluyorsunuz! Üstelik her şey dahil ayda 69,90 TL’ye!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu Kamapnya 19 Eylül 2016 tarihi ile 1 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin bireysel olarak hali hazırda ya da yeni kaydolarak Turkcell Superonline fiber müşterisi olması ve Yükseköğretim Kurulu’na bağlı olan üniversitelerden birinde okuyan öğrenci olması şartını karşılaması gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak isteyen üniversite öğrencileri gitmiş olduğu üniversiteye ait olan öğrenci kimliğinin bir kopyası ile birlikte YÖK Başkanlığı’na bağlı olan üniversiteden resmi öğrenci kayıt belgesini teslim etmesi gerekiyor.

Abonelik kampanyadan yararlanan öğrenci adına alınmalıdır.

Bu Kampanyaya Katılma Sınırı Var mı?

Her öğrenci için bu kampanyaya katılma hakkı bir ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya bir fiber internet uygulaması olduğu için sadece fiber altyapıya sahip olan bölgelerde verilebilmektedir.

Hediyeli bir cihaz kampanyasından faydalanmakta olan kişiler ya da Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmış olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu kampanyaya katılan kişilerin bir alt pakete geçiş yapması mümkün değildir. Alt paketlere geçmek isteyen kişiler taahhütnamede yazılı olan bilgiler göre cayma bedeli ödemek zorunda kalırlar. Bu bir yana kampanya kapsamında bir üst pakete geçiş yapmak mümkündür.

Kampanya Adil kullanım koşulları ile ilgili bilgi edinmek için 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da Superonline resmi internet sitesi olan www.superonline.net üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Turkcell ve Superonline bu kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını elinde saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.