Kampanya Bulucu

Süper Lig Heyecanı: 39,99 TL

Digitürk’ün yapmış olduğu kampanya ile, Lig TV’ye şimdi üye olursanız vereceğiniz tutar sadece 39.99 TL olacak. Üstelik paketin içeriği oldukça dolu. 2015’e kadar Spor Toto Süper Lig, Turkish Airlines Euroleague, İngiltere Premier Ligi, Türkiye basketbol Ligi, Mobil Lig TV ve Yetişkin paketi hediye. Bu paketlerin hepsinden sadece 39,99 TL’ye yararlanabileceksiniz.

Bu kampanyadan yararlanmaya başladığınız zaman Süper Lig’de ki heyecan dolu maçları ve şampiyonluk mücadelelerini izlerken, aynı zamanda Mobil Lig TV sayesinde tablette, web’de, cepte , gittiğiniz her yerde maç heyecanını yanınızda taşıyacaksınız. Üstelik bu yılsonuna kadar da devam edecek. Bunların da yanı sıra ekstra spor paketleri ile İngiltere Premier Ligi’nden, tenis turnuvalarına kadar, aklınıza gelebilecek birçok spor türü ve ligi takip edebilme şansınız olacak. Bunların yanında, Digitürk’ün zaman ayarlayıcı özelliği sayesinde kendi yayın akışınızı oluşturabilirsiniz. Uydu alıcısını internete bağlayarak sağlayabileceğiniz bu özellikte, 1000’in üzerinde birçok film, dizi, program ve çok daha fazlasını, hiç kaydetme zahmetinde bulunmadan izleyebileceksiniz. Bu hem yerli, hem de yabancı dizi, program ve filmler için geçerlidir.

Kampanyanın en ilgi çekici paketlerinden biri de Yetişkin Kanalları’dır. Playboy, Blue Hustler gibi dünyaca ünlü, en kaliteli ve prestijli yetişkin kanallarını ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Kampanyaya dair merak ettiğiniz tüm fiyat, kurulum ve ya aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda ki kampanya detaylarında bulabilirsiniz.

İşte Digitürk Süper Lig kampanyasının fiyat ve detayları:

Kampanya İndirimli Dönem 
( İlk 2 Ay)
Süper Lig Paketi
(Süper Lig’in tüm maçları)
39,99 TL 62,99 TL
Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
39,99 TL 52,99 TL
Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından
birinin tüm maçları)
39,99 TL 42,99 TL
FİYATLAR:

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Süper Lig, Şampiyonlar ve Taraftar Paketleri için geçerli olup, ilgili paketin maçlarını kapsamaktadır. Diğer Lig TV paketlerinden ( Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar Paketleri) yararlanılmak istenmesi durumunda extra indirim uygulanmaz. 3 Ocak 2015 tarihine kadar Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile Süper Lig maçları canlı izlenebilir.

Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni arayarak (0 212 473 73 73) üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Ekim 2014 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM:

Bu hizmet dâhilinde, 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Kurulum ücretsiz ve aktivasyon 20 TL’dir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dâhildir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICI:

12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Sıkça Sorulan Sorular
Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketlerinden
yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım? Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinizi devam ettirmek için online işlemlerden ya da 02124737373 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
Taahhütüm bozulursa ne öderim? :İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.