Kampanya Bulucu

Sun Express Uçak Biletlerinde BKM Express’e Özel 10 TL İndirim

BKM Express hem kredi kartınızı oldukça uygun ve kolay koşullarda kullanmanızı sağlarken bir yandan da kredi kartınızın avantajlarına ek olarak avantaj ve fırsatlar sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile uçak biletlerinizi de indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Sun Express kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında uçak biletini BKM Express aracılığı ile alan müşteriler alacakları biletleri 10 TL indirimli olarak alabiliyor. Kampanya tüm banka ve kredi kartları aracılığı ile yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm BKM Express kullanıcılarının katılımına açıktır. Kampanya tüm banka ve kredi kartlarında yapılan ödemelerde geçerli olacak. Önemli olan ödemenin BKM Express aracılığı ile yapılmasıdır. Kampanya sadece internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri içerisinde www.sunexpress.com.tr adresinden BKM Express aracılığı ile alınacak biletlerde otomatik olarak indirim geçerli olacaktır. Kampanyanın geçerli olması için bilet uçuş tarihinin belirlenen tarihler arasında olması gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

6 Kasım tarihinde başlayan bu uçak bileti kampanyası 5 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında BKM Express aracılığı ile biletlerini almalılardır. Kampanya tarihi dışında yapılan bilet satışlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Bilet Alımlarında Geçerlidir?

Bu kredi kartı kampanyası uçuş tarihleri 6 Kasım 2015 tarihi ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında olan bütün bilet türlerinden geçerlidir. Kampanya bireysel ve perakende biletlerde geçerlidir. Toplu alım ve rezervasyonlarda kampanya geçerli değildir. Bu kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.