Şubat Ayında Axess'e Başvuranlara 50 TL Chip Para Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Şubat Ayında Axess’e Başvuranlara 50 TL Chip Para Hediye

Axess, kendi müşterilerine alışverişlerde birçok fırsat ve avantaj sunuyor. Şimdi de Axess üyesi olmayan fakat olmak için başvuran müşterilerine, Axess ailesini genişletmek için yeni bir fırsat sunuyor. Şimdi Axess kampanyaları ile yeni başvuran herkes 50 TL Chip Para kazanacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirtilen tarihler arasında Axess kredi kartına ilk defa başvuran müşteriler, eğer başvuruları onaylanırsa 50 TL Chip Para kazanıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey www.axess.com.tr adresinden Axess kredi kartına başvurmak.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya hiç Axess kredi kartı olmayan ve almak için başvuru yapan müşteriler için geçerlidir. Hali hazırda en az 1 tane Axess kredi kartı olan müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz. Fakat Axess ailesine sahip diğer Free ve Wings gibi kredi kartlarına sahip olan müşteriler Axess kredi kartı için başvuru yaparak bu kampanyaya katılabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. www.axess.com.tr internet sitesin üzerinden Axess kredi kartına başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Eğer kredi kartı başvurunuz onaylanırsa, kazanmış olduğunuz 50 TL Chip Para 8 Mart tarihinde kredi kartınıza yüklenecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

9 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurularını yapmış olmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Chip Paraları Ne Zaman Alacağım?

Kredi kartı başvurunuz onaylanmış olduğu zaman 8 Mart 2016 tarihinde Chip para kartınıza yüklenecektir ve 8 Mayıs 2016 tarihine kadar kullanılması gerekir. Bu tarihler arasında kullanmadığınız Chip paralar otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.