Kampanya Bulucu

Şubat Ayında 60 TL Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Şubat Ayında 60 TL Bonus!” kampanyası ile birlikte Bonus üyesi olan iş yerlerinden yapılacak olan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonraki her 100 TL ve üzeri elektronik, kozmetik, kuyum, giyim ve market alışverişlerinde 10 TL ve toplamda 50 TL kazanma fırsatını elde edersiniz! Üstelik Bonus Flaş üzerinden bu kampanyaya katılan kişiler 60 TL kazanma fırsatını elde ediyor!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Şubat Ayında 60 TL Bonus!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlarla kampanya kapsamında belirtilmiş olan sektörlerden alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabileceği iki yol bulunuyor. Kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk harcamalarından önce “SEVGİ” yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Bonus Flaş uygulaması üzerinden ise “Hemen Katıl” butonuna basarak kampanyaya anında katılabilirsiniz!

Kısa mesaj yolunu kullanacak kişilerin mesajları Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden göndermesi gerekmektedir.

Kampanyaya katılım ücretleri özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL, Türk Telekom aboneleri için 0,60 TL şeklindedir.

Bonus Flexi, Flexi ve Bonus Genç ile Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu üç karttan birine sahip olan kişilerin ilk harcamalarını yapmadan önce “EVET SEVGİ” yazmaları ve ardından bir adet boşluk bırakıp kart numaralarına ait son 6 haneyi yazmalı ve 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca bu kart sahiplerinin Bonus Flaş uygulaması üzerinden de kampanyaya katılmaları mümkündür.

Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi ile kampanyaya katılmak için 4,99 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

Hangi Kartlar Kampanyaya Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyaya katılmak için Garanti Bonus’ları, Flexi, Paracard, Easy, Money Bonus ve Bonus Business kartlarını kullanabilirsiniz.

Kazandığım Bonus’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonus’ları 4 Mart ve 14 Mart tarihleri arasında kullanabilmeniz mümkündür. Bu tarihler arasında kullanılmayan Bonus’lar 15 Mart 2017 tarihinden itibaren kartınızdan geri döndürülemez bir şekilde silinecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya müşteri bazında olduğu için her bir müşterinin kazanabileceği Bonus’lara sınırlar getirilmiştir.

Kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılan kişiler 50 TL, Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılan kişiler 60 TL değerinde Bonus kazanacaktır.

Money Bonus ve Garanti Bonus ile kampanyaya katılan müşteeriler, Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartları ile kampanyaya ayrıca katılarak 50 ya da 60 TL değerinde Bonus’ları ikinci kez kazanma şansını yakalar.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya Bonus sanal kartlar ile yapılan alışverişler, Mail order ve TElephone order işlemleri, temassız işlemler ve internet üzerinden yapılan harcamalar dahil edilmiştir.

Aynı gün içinde aynı iş yeri üzerinden yapılan harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil edilmiştir.

Bu kampanyadan sadece yurt içinde yapacağınız alışverişler ile yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyaya otomatik ödemeler, düzenle ödeme talimatları, fatura ödemeleri ve Bonus kullanılarak yapılan alışverişlerde dahil edilmemiştir.

Birden fazla Easy ya da Bonus Business kartı olan ticari kartı müşterileri sahip oldukları tüm kartlar ile birlikte kampanyaya dahil olmak istiyorlarsa firma yetkilisinin Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden kampanyaya başvuru yapması gerekir.

Farklı ürün kategorilerinden satış yapan sanal mağazalar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Market sektöründe yapılacak olan alışverişlerde gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya kapsamında iadesi ya da iptali gerçekleşen işlemlere dikkat edilecektir.

Bonus Flaş üzerinden sadece şahıs şirketi sahibi olan müşteriler ticari kartları ile kampanyaya katılabilmektedir. Tüzel müşteriler ise kısa mesaj yolunu kullanmalıdır.

Kobi ve Ticari Kampanya detayları için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer bankaların kampanya detaylarına diğer bankaların internet siteleri üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili olan koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.