Step Mağazalarında Maximum Kart'a Özel Yüzde 5 İndirim ve 9 Taksit | Kampanya Bulucu

Step Mağazalarında Maximum Kart’a Özel Yüzde 5 İndirim ve 9 Taksitv

Step Mağazalarında Maximum Kart’a Özel Yüzde 5 İndirim ve 9 Taksitv

Kredi kartlarının alışverişlerde sağladığı avantajlar oldukça çeşitlidir. Belirli oranda puan kazandırır, taksit imkanı sağlar ve indirim yaptırabilme özelliğine sahip olabilir. Peki tüm bu avantajları aynı anda kullanabilir misiniz? Maximum kampanyaları ile evet.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Step kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartı ile alışveriş yapan müşteriler 2 ve 3 taksitli olarak yaptıkları alışverişlere +6 taksit imkanına daha sahip olacaklar. Üstelik kampanya ile %5 indirimden de yararlanabilecekler.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Maximum kredi kartı kullanıcılarının katılımına açıktır. Ziraat Maximum kartları da bu kam6panyaya dahildir. Fakat şirket kredi kartları aidatsız kredi kartlar, Maxipuan ile yapılan alışverişler vs. bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapılmasına ya da SMS gönderilmesine vs. gerek yok. Maximum özellikli POS cihazları ile 2 ya da 3 taksitli işlem yapmış olduğunuzda sistem otomatik olarak +6 taksit seçeneğini sunar. Kabul etmeniz durumunda kampanyaya katılmış olursunuz. İndirim ise kasada manüel olarak yapılır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

4 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişini yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya Maximum kredi kartı ile Maximum özellikli POS cihazlarından ödeme yapılması şartı ile Step mağazalarında bulunan tüm ürün ve kategorilerde geçerlidir. Farklı POS cihazlarından ödeme yapılması durumunda kampanya geçerli olmayacaktır. Hem taksit fırsatı, hem de indirim sadece Maximum özellikli POS cihazlarında geçeridir. Kampanya online alışverişlerde geçerli değildir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ