Kampanya Bulucu

Sport+’da Üyeliklere % 30 İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Sport+’da Üyeliklere % 30 İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak Renaissance Polat İstanbul Hotel Sport+ üyeliklerinde %30 oranında indirim ve 6 taksit fırsatından yararlanmak için tek yapmanız gereken şey kampanyaya katılmak ve beraberinde Garanti Bankası POS cihazları üzerinden alışveriş yapmak olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 28 Mart ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan Flexi kartı haricinde kampanyaya katılım için herhangi bir ek işlem yapılmasına gerek yoktur. Buna rağmen Flexi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için öncelikle kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu üzerinden EVET SPOR yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp karta ait numaranın son altı hanesini yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekecektir. Gönderilecek olan katılım mesajının banka sistemine ulaşmasının ardından Garanti Bankası POS cihazı üzerinden alışveriş yapılması yeterli olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya PTT Bonus, Miles & Smiles Business, American Express Business, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, Abank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Deniz Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, American Express, Bonus Business Card, Money Bonus ve Bonus kartları ile yapılan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya Sanal POS cihazları üzerinden yapılan işlemler ile mail order işlemleri dahil edilmiştir.

%30 indirim kasada ödeme sırasında manuel olarak gerçekleştirilir.

6 taksitli satıştan yararlanabilmeniz için öncelikle otel satış görevlisinin POS cihazı üzerinden 3 taksiti tuşlaması ve bir sonraki ekranda banka tarafından ilave edilecek olan ilave 3 taksit seçeneğinin çıkması gerekmektedir. bu işlemin ardından taksitli harcama yapan kart sahibine bu işlem 6 taksit olarak yansır.

İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlak surette Garanti Bankası POS cihazı üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin müşterilere ait kart sliplerinde TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ şeklinde bir mesaj çıkması gerekmektedir. Müşteri kart sliplerinde böyle bir mesaj çıkmayan kişilerin üye iş yerlerini kontrol etmesi gerekmektedir. Zira üye iş yerlerinden yapılmayan alışveriş ile kampanya şartlarında yer alan herhangi bir bölümün yerine getirilmemesi halinde bu mesaj çıkmaz.

İndirim kampanyası taksitli ya da tek ödemeli işlemlerde geçerli olacak olup ilave 6 taksit kampanyası yalnızca taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Ekspres limit ve tek ödeme işlemlerinde taksit kampanyasından yararlanılması mümkün değildir.

Garanti Bankası ve Renaissance Polat İstanbul Hotel Sport+ önceden haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamında ya da herhangi bir bölümünde değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.