Kampanya Bulucu

Sonradan Taksit Elektronik Kampanyası

Bu Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Paraf kartıyla paraf üyesi iş yeri olan ya da olmayan yurt içinde elektronik sektöründe yer alan tüm iş yerlerinde yapacağınız peşin harcamalarda yüzde 1,17 faiz oranı ile sonradan taksitlendirme fırsatını kazanın! Elektronik sektöründe yapacağınız 3 ve 6 taksit arası taksitlendirme işlemlerinde yüzde 1,17 faiz oranından yararlanabilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihe kadar Geçerlidir?

Sonradan Taksit Elektronik Kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 28 Şubat 2017 tarihine kadar kampanya kapsamında yer alan iş yerlerinden kampanya minimum ve maksimum tutarları dahilinde alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken şey yurt içinde yer alan ve Paraf üyesi olup olmadığına bakılmayan tüm elektronik sektörü iş yerlerinden kampanya tarihleri içinde ve kampanya taksitlendirme sınırları dahilinde alışveriş yapmaktır. Bu nedenle bu kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ya da sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Sonradan Taksitlendirme İptal Edilebilir Mi?

Sonradan taksitlendirme talimatını verdikten sonra aynı gün içinde bu isteğinizi iptal etmeniz mümkündür.

Sonradan taksitlendirme işlemi taksitlendirme isteğini iptal ettiren bir kişi, yeniden taksitlendirme yapabilmesi için bir sonraki günü beklemelidir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Elektronik sektörünün dışında bir yerden alışveriş yaptığınız taktirde yüzde 1,81 faiz oranı ile taksitlendirme yapabilirsiniz.
Bu uygulama kapsamında sanal POS üzerinden yapılan işlemlerde yer almaktadır.
Herhangi bir ilave taksit ya da erteleme kampanyasından yararlanan işlemlerde bu kampanyanın kullanım geçerliliği olmayacaktır.
Kampanya kapsamında sonradan taksitlendirilebilecek olan en düşük tutar 50 TL olarak belirlenmiş olup en yüksek tutar ise 30.000 TL olarak belirlenmiştir.
Dönem içine yansıyan fakat ekstrelendirmeyen ve tek çekim üzerinden yapılan tüm satış işlemleri 0850 222 0 400 numaralı Halkbank Dialog aracılığı ile ya da Halkbank İnternet Şubesi üzerinde yer alan Kredi Kartları bölümünden taksitlendirilebilmektedir.
Türkiye Halk Bankası tarafından bu kampanya ile ilgili olarak herhangi bir değişiklik yapma ya da kampanyayı doğrudan durdurma hakkı tamamen saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.