Kampanya Bulucu

Şok Marketler’de Bankamatik Kartınıza 10 TL Maxipuan Hediye

Alışveriş yaparken yararlanacağınız kampanyalar genellikle kredi kartları olur. Fakat çok nadir olsa da banka kartları ile ilgili de kampanya yapılıyor. İş Bankası kampanyaları bunlardan bir tanesini yaparak Bankamatik kart kullanan ve Şok Marketlerden yapılan alışverişlere 10 TL Maxipuan veriyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Şok Market kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 3 defa farklı günlerde ve tek seferde 40 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda 10 TL Maxipuan kazanırsınız. Ayrıca gıda dışında ki alışverişlerinizde isteğinize göre 6 ya da 9 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Bankamatik kampanyalarından İş Bankasına ait vadesiz mevduat hesabı olan herkes yararlanabilir. Yani İş Bankası Bankamatik kartına sahip olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat puan ile yapılan alışverişler, iade ya da iptaller kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra Bankamatik kartınız ile Şok Marketlerden farklı günlerde ve tek seferde en az 40 TL’lik alışveriş yapmış olduğunuzda 10 TL Maxipuanı kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için www.isbank.com.tr adresinden kampanyanın duyurulduğu sayfada ki “Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. SMS ile kayıt için telefonunuzun mesaj bölümüne KAMPANYA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız Bankamatik kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4757’ye göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

30 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 3 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli alışverişlerin tamamını yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.